Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.04.2011, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: tASARIM ÜSTÜNE HTML kodunu yapıştıramıyorum

tASARIM ÜSTÜNE HTML kodunu yapıştıramıyorum sadece küçük bir bölümü yapışıyor gerisi yapışmıyor alt üst css hepsinde öyle 30 karakter filan yapışıyor neden anlamadım ??
Mesaj27.04.2011, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tASARIM ÜSTÜNE HTML kodunu yapıştıramıyorum

grafikmax yazmış:
tASARIM ÜSTÜNE HTML kodunu yapıştıramıyorum sadece küçük bir bölümü yapışıyor gerisi yapışmıyor alt üst css hepsinde öyle 30 karakter filan yapışıyor neden anlamadım ??

banada aynısı oluyo yardım edin
Mesaj27.04.2011, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar,
nternet tarayıcınızı değiştirin. Bu tamamen tarayıcıdan kaynaklı bir durumdur. Tarayıcı değiştirdiğinizde sorununuz çözümlenecektir.
İyi Forumlar!
Mesaj27.04.2011, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Arkadaşlar,
nternet tarayıcınızı değiştirin. Bu tamamen tarayıcıdan kaynaklı bir durumdur. Tarayıcı değiştirdiğinizde sorununuz çözümlenecektir.
İyi Forumlar!

saol ama mozilla kullanıyom onda eskiden olmuyodu
Mesaj27.04.2011, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

filimdir yazmış:
bs-destek-merkezim yazmış:
Arkadaşlar,
İyi Forumlar!

saol ama mozilla kullanıyom onda eskiden olmuyodu

Dediğim gibi. Tarayıcı ile ilgili bir durum. Değiştirirseniz sorununuz çözülecektir. Wink
Mesaj27.04.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Mozilla'nın Yeni Sürümü Olan "Mozilla 4" Artık Kod Yapıştırmıyor...Bendede Aynı Sorun Vardı...Şimdi İnternet Explorer 9 Kullanıyorum...Hiç Bir Sorun Yok

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Önceki mesajları göster: