Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.04.2011, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Kanal İstanbul

Açıklamanın ardından "kanal" ve İstanbul" kelimelerinin geçtiği onlarca site adresi tescil edildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Kanal İstanbul' adını ilk kez söylemesinden saniyeler sonra içinde kanal ve İstanbul kelimelerinin geçtiği onlarca internet sitesi adresi tescil edildi.

Başbakan Erdoğan "İstanbul projesi olacak" dediği 'Kanal İstanbul' projesini İstanbul Kongre Merkezi'nde anlattı. Başbakan Erdoğan'ın 'Asrın projesi' olarak adlandırdığı proje adının 'Kanal İstanbul' olduğunu açıklamasının ardından internet dünyası müdavimleri içinde kanal ve İstanbul isimlerinin geçtiği alan adlarını (domain - web sitesi ismi) hemen satın aldı.

Bir çok yazılım ve web alanı satışı yapan firmaların satın aldığı alan adları Başbakan Erdoğan'ın proje ismini açıklamasından saniyeler sonra alan adı satışı yapan firmalar üzerinden satın alındı. Bazı web yatırımcıları bu isimler ile zaman içinde siteler kurarken bir çoğu da 'ileride satarım' düşüncesi ile site adı satın alıyor. Yıllık cüreti 20 TL civarında olan alan adlarının zaman zaman binlerce dolara firmalara satıldığı biliniyor...
Mesaj28.04.2011, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir haber Smile

bizim webmasterlarda türk malı olduklarını nasıl belli ediyorlar

uyanık adamlar tabi... Smile

Mesaj28.04.2011, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslinda mantıklı ilerde iyi fiyata satılabilir ilerde =)

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj28.04.2011, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

''Ne Mutlu Türküm Diyene''[/i]
Mesaj28.04.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

manyak bir poreje hazır konu kanaldan açılmısken bir şey sölemek istiyorum mondros anlaşmasına göre biz boğaz geçişlerinden para alamıyoruz ama bu kanal sayesinde yıllın 8 milliyar dolar karımız olacak anlaşmaya aykırı bir şey değil ve ayrıca

bu işin espirisi Smile normalde geçen gemilerin güzergahına gemilerin geçemeyeceki bir köprü yapsak bütün gemiler bizim kandaldan geçmek zorunda kalacak Very Happy
Mesaj28.04.2011, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

maşallah kanalsız bir ülkeydik kanalımızda oldu:) bol bol su iceriz Very Happy
Mesaj28.04.2011, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalpus yazmış:
manyak bir poreje hazır konu kanaldan açılmısken bir şey sölemek istiyorum mondros anlaşmasına göre biz boğaz geçişlerinden para alamıyoruz ama bu kanal sayesinde yıllın 8 milliyar dolar karımız olacak anlaşmaya aykırı bir şey değil ve ayrıca

bu işin espirisi Smile normalde geçen gemilerin güzergahına gemilerin geçemeyeceki bir köprü yapsak bütün gemiler bizim kandaldan geçmek zorunda kalacak Very Happy

Konu paradan açıldıysa 8 mılyar degıl 80 mılyar kazanılsın o paranın 1 lirası bana dokunmaz yani faydası olmaz onuda söyliyim
Mesaj03.05.2011, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

trtbirzahmet yazmış:
kalpus yazmış:

Konu paradan açıldıysa 8 mılyar degıl 80 mılyar kazanılsın o paranın 1 lirası bana dokunmaz yani faydası olmaz onuda söyliyim

o o o sen böle düşünürsen bizim halimiz harab olur öreneğin babanın verdiği vergilerinde sana faydası yok babana zararı var sanıyorsun ama o yollar o kitaplar o kalemler vb gökden inmiyor
Mesaj03.05.2011, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kanakl projesine cok sevinmeyin Smile
Kanalin olusturulmasini istedigi yerle bogaza kadar olusacak adanin yarisi, topraklar zaten recep tayyip erdoganin topraklari, digerlerinide alip tüm adayi kendisi almak istiyor ve asya- avrupa arasindaki ada haline gelecek bu ada ve fiyatida tavan yapacak, recep bey sadece kendisini düsünüyor Smile
Ayrica bu proje 17 yil önce ecevit tarafindan aciklandi ve Masonlarin projesidir. Özerk Istanbulu kurmayi planliyorlar...
Mesaj03.05.2011, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular1 yazmış:
Kanakl projesine cok sevinmeyin Smile
Kanalin olusturulmasini istedigi yerle bogaza kadar olusacak adanin yarisi, topraklar zaten recep tayyip erdoganin topraklari, digerlerinide alip tüm adayi kendisi almak istiyor ve asya- avrupa arasindaki ada haline gelecek bu ada ve fiyatida tavan yapacak, recep bey sadece kendisini düsünüyor Smile
Ayrica bu proje 17 yil önce ecevit tarafindan aciklandi ve Masonlarin projesidir. Özerk Istanbulu kurmayi planliyorlar...

Katılıyorum kardeş ucunda para var zengin yine zengin fakir yine fakir olucak durum bundan ibaret....
Mesaj04.05.2011, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haber konuları için

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=158706

başlığını kullanınız.
Önceki mesajları göster: