Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.04.2011, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Jotform hakkında

SİTEMDE JOTFORMDAN ALDIĞIM FORMLAR VARDI

ONLARIN ÇALIŞMADIĞINI FARK ETTİM VE jotform.com A GİTTİM. GİRİŞ YAPARKEN

Account Suspended
Due to terms of use violation, your account has been suspended.
It was suspected to be used for phishing. If you think this is a mistake please contact us to resolve this issue

YAZISI ÇIKTI, BEN ÜYELİĞİMİN İPTAL OLMASINA NEDEN OLACAK NE YAPTIM Sad

@simerweb: Konu başlığı düzenlendi; başlığınızı büyük harflerle yazmayınız. Ayrıca konu başlığınızda "acil,yardım" vb. gibi şeyler yazmayınız.

Eğlence merkezi için tıklayınız Flash animasyonlarımız için tıklayınız Banner Değişim Ağı için tıklayınız
ŞARKI ADI ARAMA MOTORU << DÜNYADA BİR İLK

En son yanikcioglunetworks tarafından 29.04.2011 17:37:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.04.2011, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

jotform bu konu hakkında en iyi belkide tek platform olabilir ama bu sorun herkezde var bence kendine bir üyelik sistemi kurmalı şifre ile filan giriş yapabilmemliyiz aynı sorun bendede oldu kullanmanızı tavsiye etmem
Mesaj29.04.2011, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:
jotform bu konu hakkında en iyi belkide tek platform olabilir ama bu sorun herkezde var bence kendine bir üyelik sistemi kurmalı şifre ile filan giriş yapabilmemliyiz aynı sorun bendede oldu kullanmanızı tavsiye etmem
Mesaj29.04.2011, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEN 1 YILDIR KULLANIYORUM HİÇ BİR SORUN ÇIKMADI Smile
Önceki mesajları göster: