Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2011, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Silinen site nasıl ziyaret ediyor???

Arkadaşlar bazıları bilir sitemle uraşan biri vardı tehtit falan ediyrdu ismi vepdizayn bu kişiyi şikayet ettim sitesi silinmiş ama sitesi silinen kişi nasıl sitemi ziyaret ediyor?? buyrun buda resimler..

Mesaj01.05.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı sorun bendede var o kişi .... .s
Mesaj01.05.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu site benimkinede girmiş nası oluyosa
Mesaj01.05.2011, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl oluyor anlamadım adam inmidir cinmidir Razz
Mesaj01.05.2011, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak silinen siteler tam kapanmıor tam kaanması için aradan zaman geçmesi lazımdır. ama vepdizayn benim sitemede girior. korkmayın bişi olmaz sitenizşyedekleyin tmmdır. Very Happy
Mesaj01.05.2011, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarım olarak silindiği içinde ofline gözüküor.
Mesaj01.05.2011, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gece rüyama girdi yaw tüm siteleremi giriyo nasıl oluyor o iş ben, popiler; (moderatörler,personeller,B-S Bağımlılarının) sitelerini ziyaret etmem 1 yılımı alır b-s deki tüm sitelri gezsem 10 yıl sürer Very Happy
Mesaj01.05.2011, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
yarım olarak silindiği içinde ofline gözüküor.

Böyle Birşey mümün değiş.. Yarım silindi gibi.

Silinen Siteler tam siliniyor. Kayıtlar ...

Benim bundan önce 3 sitem silin bu konuda tecrübeliyim
Wink
Mesaj01.05.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi isimleri aklıma gelmior ama birçok site biliom site silindio yazio. ama sitesini açınca site hala akif.
Mesaj01.05.2011, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginç Ama Olabilir.

Smile
Mesaj01.05.2011, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala kurtulmadık desenize, ne biçim iş bu ya ben hiç böyle birşey göremdim küfür edecem ama forumdan banlanırım mesaj göndercem Hakan diye birisi izliyo zaten her birşey beni buluyo, sitem 4 kere hacklendi sonra sitemi durduk yere suçladılar,tasarım çalmışım diye tasarımı sildiler hatta tasarımı bir arkadaşım çizmişti özel olarak yaptırtmıştım..
Of bıkıyorum artık yaw forumun en küçüğü olsam bile benimde canım var Confused
Mesaj01.05.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kadar basit bi sorun için bırakma bence..

Nasıl olsa kurtulcan.. ondn Smile

Mesaj01.05.2011, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarsolucani yazmış:
Bu kadar basit bi sorun için bırakma bence..

Nasıl olsa kurtulcan.. ondn Smile

dediğim gibi sitni yedekle. en azından içeriği kurtar Very Happy tasarımıda tekrar yaptırırsınız başka çare yok. benim sitem haclense bile başka sitede editörüm boşta kalmam yani Very Happy

ama bu site bs ye ait deil.
Mesaj01.05.2011, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şeytan diyorki git hack programı indir sitesini hackle şifresini kır sitesini sil! Ama nerde o cesaret Sad
Mesaj01.05.2011, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizde başka sitelerde modluk fln bulun siteniz haclense bile boşta kalmassınız. kendinizi ggeliştirirsiniz.