Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.03.2011, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Banner sistemi problemi...

http://www.htmlbasix.com/banner.shtml ben burdan otomatik değişen banner yaptım ama bu kodun üzerinde oynanmaması için upload etmem gerekiyomuş nasıl upload ediceğimi biri öğretebilirmi ayrıca upload edince nasıl çalıştıracağımı ve uploaddan sonra nasıl içindeki kodu deiştireceimide söylerseniz çok sevinirim.... Bu htmlbasix.com uda foruma ilk yazan benim herhalde hiç bi yerde adı geçmiyor B-S nin detaylı aramasındanda arattım yok...
Mesaj30.04.2011, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu: CLeaSioN

Merhaba,
Banner'in Direk Kodunu Almak İstiyorsan Aşağıdaki Siteye Upload Ederek
Web Site'ler İçin Diğe Bir Kod Çıkıcak Onu Alıp Sitene Koyarsan Banner'i Kod Halinde Yapabilirsin.Wink
Kod:
www.hizliresim.com

Mesaj30.04.2011, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bannerın direk kodunu B-S de veriyo zaten ben o bannerları otomatik değişen 3-4 banner şeklinde yaptım. elimdede uzuuunca bi kod var o kodu mynet gibi sonradan değiştirebileceğim bi yere upload etmem lazım ama mynet kapalı bende somee diye bi yere üye oldum ama bir türlü yapamadım kodu upload ederken uzantısı ne olacak, çalıştırırken hangi kodla çalıştıracağım bilmiyorum.. bunları anlatcak biri varsa daha iyi olur Wink
Mesaj01.05.2011, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilen yokmu?
Mesaj01.05.2011, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sitenin neyini anlamadınız bu maker generator yani oluşturucu gerekli yerleri doldurup generateye basıyorsunuz ve size kodu veriyor bu kadar basit :S
Mesaj01.05.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteyi anlamadım değil zaten o sitenin anlatımını forumda ben yaptımda o siteden aldığım kodu bi upload sitesine upload edip iframeyle çalıştırmayı soruyodum kendim öğrendim biraz önce.. yinede teşekürler Wink
Mesaj01.05.2011, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani bu site gif (değişen resim) mi yapıor.
Mesaj02.05.2011, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok her türlü htmlyi otomatik yapıyor yada yapmana yardımcı oluyor... bu otomatik değşen resim yada banner rotator denilen de sadece bir hizmeti..
Mesaj02.05.2011, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

değişen banner ypmak için photoscape yide kullanabilirsin. bu progrmla da otamatik değişen resim yapilio.
Mesaj02.05.2011, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

onu yapmayı biliyom ya hiç okumuyonmu mesajlarımı.. kendimde yapabilirim ama orası daha kolay ben onu sormuyom.. onu nasıl upload etcem diyodum kendim buldum zaten..
Mesaj02.05.2011, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm Very Happy

kusura bakma oyaladım seni.