Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.05.2011, 07:06 (UTC)    
Mesaj konusu: BS-Aktif Vizyonu.

Selam arkadaşlar, ben tarık. (BKZ: tarikmentese.tr.gg)
Kendi blog sitelerim var bir kac tane. Yayınlamayacağım yasak oldugu için. Ben ve bir arkadaşım (BKZ: anarsicocuk.tr.gg) Ortak bir proje yapalım dedik.. Bir maskot belirledik kendimize. Bu maskotun internette resimleri var tabiki biz olmayanlarınıda aldık. Hatta sahiblerinden aldık. BS-aktif turuncu inanılmaz blog tasarımı ile ''Karşılıksız hizmeti'' Sunacak size. Bilgi paylaşımı ve daha fazlası. Yazılarımızı okurmusunuz bilmem ama siteyi doldurmaya başlayacağız. Biz .tr.gg halkına manuel blog sistemini duyuran ilk site değiliz. Ancak bu sistemde en iyi site olmaya hazırlanıyoruz. Kategoriler, arşivler ve daha fazlası. Her paylaşım yerli yerinde ve düzgün olacak. Hani olur ya '' Bu olmadı, dışa kayık gözüküyor resim'' İşte bizde o yok :) hiç bir işi yarıda bırakmamaya gayret gösteriyoruz. Sitenizde hiçbirşey yok diyebilirsiniz. Doğru ama olacak. Neyse bu seferlik böyle yazayım size. Sizden sitemi değerlendirmenizi istiyorum. 10 Üzerinden değil kendi yorumunuz ile değerlendirip yazarsanız Sevinirim.. :)
Mesaj02.05.2011, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana göre çok iyi bir site olacak.Her ikinizide takip etmeye çalışıyorum.Beraber hareket etmeniz bir çok konuda olumlu sonuç verecektir.Bu konuda size başarılar dilerim.
Mesaj02.05.2011, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

site ismini görünce içeriklerimiz birbirine yakındır diyecektim bs-aktif deyince bs yardım sitesi sandım yazını okumamıştım güzel bir blog olmuş kategorize etmen dahada güzel tasarımında hoşuma gitti içerik konusunda gelişmeli şimdilik hedefin her kategoride en az 1 konu olsun boş kategoriler hoş durmuyor
Mesaj02.05.2011, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:
Bana göre çok iyi bir site olacak.Her ikinizide takip etmeye çalışıyorum.Beraber hareket etmeniz bir çok konuda olumlu sonuç verecektir.Bu konuda size başarılar dilerim.

Teşekkürler Smile

bs-maker yazmış:
site ismini görünce içeriklerimiz birbirine yakındır diyecektim bs-aktif deyince bs yardım sitesi sandım yazını okumamıştım güzel bir blog olmuş kategorize etmen dahada güzel tasarımında hoşuma gitti içerik konusunda gelişmeli şimdilik hedefin her kategoride en az 1 konu olsun boş kategoriler hoş durmuyor

Öneriniz için sağolun. Eklemeye gayret gösteriyoruz. Smile

Emir
Mesaj03.05.2011, 05:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayvanlar cok güzel olmuşş Very Happy sincaplar. sitene ayrı bi hava katmış cok cok güzel cok beğendim. Smile
Mesaj03.05.2011, 06:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel,yararlı ve ilgi çekici bir site olmuş.Tebrikler.

Mesaj03.05.2011, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

murathoca54 yazmış:
Güzel,yararlı ve ilgi çekici bir site olmuş.Tebrikler.

Cok teşekkür ederim Smile
Mesaj03.05.2011, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada yazmayı unuttum.Sizden ,farklı; bs'de olmayan kod ve çalışmaları bekliyorum. Wink
Mesaj03.05.2011, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:
Bu arada yazmayı unuttum.Sizden ,farklı; bs'de olmayan kod ve çalışmaları bekliyorum. Wink
hahaha Smile
evet. Ama kod uzmanı sayılmam. yani nasıl anlatayım. başka sitelerden buldugum kodları toparlayıp yayınlayacağım. Şimdi elimde bir acılır sayfa kodu var. İnşallah yaparsam yayınlayacağım Cok tutacak eminim : )
Mesaj03.05.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örneğin light box hakkında bir çalışma yapabilirsin.Bedavasitemde şimdi ad vermeyim bir kişi anlatım yaptı bende ondan görüp diğer siteme uyguladım.Bu tür çalışmlar bekliyorum.
Mesaj03.05.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:
Örneğin light box hakkında bir çalışma yapabilirsin.Bedavasitemde şimdi ad vermeyim bir kişi anlatım yaptı bende ondan görüp diğer siteme uyguladım.Bu tür çalışmlar bekliyorum.

Onada bir el atacam. Ama şimdilik hedefim 10-20 tane tasarım yapmak...
Lightbox'ada yarın bakıcam. Cok istiyorlar onu ilk olsun dimi Smile
Mesaj03.05.2011, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha fazla konuyla iyi yerlere gelirsin İnşallah. başarılar.

Hip-Hop Lyrics.
Mesaj03.05.2011, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet,eğer yapıcaksan bende kodları var.M.p at gönderiyim.
Mesaj04.05.2011, 04:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

hip-hoplyrics yazmış:
daha fazla konuyla iyi yerlere gelirsin İnşallah. başarılar.

Gel'iriz' inşallah. tek başıma değilim bu işte emir de var : )

wikimedyam yazmış:
Evet,eğer yapıcaksan bende kodları var.M.p at gönderiyim.

Siteden bakarsın arada. Görürsün zaten sayfalandırdım....
Mesaj04.05.2011, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle yönetmesi zor olur bedava bir hosting bulup iframe kodları ile content manager yapabilirsin. Wink
Yada wordpressten entegre edebilirsin.

Başarılar güzel site genede.