Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.05.2011, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Buda Ne??

Arkadaşlar vebdizayn.tr.gg bir veya iki hafta önce silinmişti bs sayfamı yeniledim ve vebdizayn 45 saniye önce sitendeydi dedi vebdizayn linkine tıkladım ve vebdizayn sitesi silinmiştir yazıyor nasıl oluyor bu???
Mesaj12.05.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
nasılki bilgisayarızınızda cookie (çerez)ler varsa, php sistemlerinde cookie'leri vardır, sistem(server) 24 saatlik resetleme süresini aşmadıkça cookiler yenilenmez. dolayısıyla cookiler yenilenene kadar site silnmiş bile olsa, o adam (silinen sitenin sahibi) aynı bilgisayardan fakat farklı bir hesapla sitenizi ziyaretde etse eski silinen sitesinin sizin "son ziyaretçiler" bölümünde çıkması anlattıklarıma göre gayet doğaldır. Wink

Ordaki 24 saati yanlış söylemiş sanırım
Mesaj12.05.2011, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkiyedeki Serverlerde Bu Süre 24 Saat. Nerden Bİliyorum Peki, Çünkü Reseller Serverlerim Var, Buda Demek Oluyorki, Demekki (Bedava-Sitem.com) Serveri Almanyada Olduğu İçin, Sistemleri Daha Farklı.. Yanlız Şunu Belirteyim, KESİNLİKLE Bu Durumdan Korkmanıza Gerek Yok.
Mesaj12.05.2011, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Türkiyedeki Serverlerde Bu Süre 24 Saat. Nerden Bİliyorum Peki, Çünkü Reseller Serverlerim Var, Buda Demek Oluyorki, Demekki (Bedava-Sitem.com) Serveri Almanyada Olduğu İçin, Sistemleri Daha Farklı.. Yanlız Şunu Belirteyim, KESİNLİKLE Bu Durumdan Korkmanıza Gerek Yok.

Eğer bu arkadaş chrome ile giriyorsa çerezleri silmediği sürece çıkış yapmış sayılmaz.Ve yine çerezleri sildiği halde sitesi silinmiş bile olsa chromeden sitesine giriş yapmaya çalıştığında bu işlem tekrar gerçekleşir ve yine çerezleri silmediği taktirde çıkmaz.
Wink

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj23.05.2011, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu: jkhg

canım çerez çekti Mr. Green
Önceki mesajları göster: