Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2011, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarımı değiştiremiyorum yardım!

Merhaba arkadaşlar şu an tasarım ice blue bunu tasarımı css ye getiriyorum tekrar ice blue oluyor yanı sizin anlayacağınız;

Arrow Tasarım ayarları
Arrow Temel tasarım`da tasarım ice blue ben onu css kutucuğuna basıyorum ama tekrar ice blue ye dönüyor yardım edin lütfen tek css değil ice blue hariç tüm tasarımlara basyorum tekrar ice blue oluyor yardım edin Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Mesaj14.05.2011, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım eden yokmu yaw Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj15.05.2011, 05:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

servishosting.tr.gg BUYRUN GELİN ÇÖZELİM SORUNUNUZU ÇÖZELİM
Mesaj15.05.2011, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

servishosting yazmış:
servishosting.tr.gg BUYRUN GELİN ÇÖZELİM SORUNUNUZU ÇÖZELİM

Sende biraz varmı? Yaptığın düpedüz reklam eğerki bu sorunun bir çözümü varsa söle bilmiyorsan muhattap olma,bu arada sorunun çözüm yolu varmı arkadaşlar?
Mesaj15.05.2011, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka Bir tasarıcı kullanın bazen olur öyle şeyler yine olmassa pc ye reset atın..
Mesaj15.05.2011, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

smtasarim yazmış:
Başka Bir tasarıcı kullanın bazen olur öyle şeyler yine olmassa pc ye reset atın..

İnternet tasayıcım Mozilla Firefox 3.1 yada 3.6..
Bilgisayarıma reset atarsam artık bilgisayar çöker çünkü bilgisayarıma 45 kez format attım Embarassed
Mesaj15.05.2011, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çerezleri silmeyi dene... Belkide ondan kaynaklı olabilir.

Mozilla Firefox Çerezleri Silme:

İntenet tarayıcısını açtıktan sonra ''Araçlar'' butonuna basın.

Yakın Geçmişi Temizle'yi seçin.

Çerezleri seçerek ''Şimdi Temizle'' butonu ile çerezleri silin.

(Emin değilim ama denemende fayda var.)

Mesaj15.05.2011, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Çerezleri silmeyi dene... Belkide ondan kaynaklı olabilir.

Mozilla Firefox Çerezleri Silme:

İntenet tarayıcısını açtıktan sonra ''Araçlar'' butonuna basın.

Yakın Geçmişi Temizle'yi seçin.

Çerezleri seçerek ''Şimdi Temizle'' butonu ile çerezleri silin.

(Emin değilim ama denemende fayda var.)

Zaman ayarlayın diyor zamanı ne yapacağım Very Happy
Mesaj15.05.2011, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Temizlenecek Zaman Aralığı" kısmından bahsediyorsanız, onu "Her şey" yapın.
Mesaj15.05.2011, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

(Ben Oyyunkom) Kardeş şimdide siteme giremiyorum sanki mozilla çöktü Sad
Mesaj15.05.2011, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimsitem1993 sayesinde düzeldi teşekkür ederim sayın moderatör arkadaşlarım konuyu kilitleyebilirsiniz Smile
Mesaj15.05.2011, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim. Wink