Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2011, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelik(Forum)

Merhabalar sitenize yeni üye oldum fakat içinden çıkamadığım durumlar var Confused
http://yufkaciyiz.tr.gg/
forum bölümüne üye olmadan guest olarak mesaj bırakılabiliyor bunu nasıl engelleyebilirim Question
yalnızca üye olunarak mesaj bırakılmasını nasıl sağlarım Question
birde foruma yazılmış yazı ve açılmış konulari silmek nasıl yapılıyor:?:QuestionQuestion
teşekkür ederim...
Mesaj24.04.2011, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu: resim ekleme

birde forum bölümünde konular içerisine resim ekleme ve link nasıl yapılıyor...
Mesaj24.04.2011, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: resim ekleme

yufkaciyiz yazmış:
birde forum bölümünde konular içerisine resim ekleme ve link nasıl yapılıyor...

bunu yaptım teşekkürler...
Mesaj24.04.2011, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece üyelerin mesaj atması için

[ WeBloog - Üyelere Özel - 24.04.2011 ]

Forumdan Konuyu Silmek İçin

[ WeBloog - Forumdan Konu Sil - 24.04.2011 ]
Mesaj25.04.2011, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk sorduklarımı da yaptım teşekkür ederim...
Very Happy komik yönetici olarak belirlediğim isimle giriş yapamıyorum şifre yanlış diyor sistemden şifreyi değiştiriyorum yine şifre yanlış Confused neyse çözücem yavaş yavaş...
teşekkür ederim...
Mesaj25.04.2011, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdiye kadarki kullanıcıların: bölümünde
silemiyorum ekleyemiyorum şifre değiştiremiyorum Very Happy
(kullandığım forum ve yöneticisi olduğum sistemlere göre )eksiklikleri var bu bağlamda sistemin.ve aslında şifremi unuttum bölümleri de eklenmeli...

YÖNETİME...
teşekkürler...
Mesaj25.04.2011, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üyelik(Forum)

yufkaciyiz yazmış:
Merhabalar sitenize yeni üye oldum fakat içinden çıkamadığım durumlar var Confused
http://yufkaciyiz.tr.gg/
forum bölümüne üye olmadan guest olarak mesaj bırakılabiliyor bunu nasıl engelleyebilirim Question
yalnızca üye olunarak mesaj bırakılmasını nasıl sağlarım Question
birde foruma yazılmış yazı ve açılmış konulari silmek nasıl yapılıyor:?:QuestionQuestion
teşekkür ederim...

sitenizde görmüştüm efendim forumu Very Happy
Mesaj02.05.2011, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykutservis-com= sitenizde görmüştüm efendim forumu

anlayamadım Question Smile
Mesaj14.05.2011, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

webloog yazmış:

bugün yönetici olarak giriyorum siteye sik butonu yok Neutral anlamadım
Birde foruma video ekleyebiliyor muyuz yoksa kapalımı sizin sisteminizde Confused
ekleyebiliyorsak kodunu yazar mısınız lütfen ben birkaç tanesini denedim ama Evil or Very Mad
teşekkür ederim...
Mesaj14.05.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

yufkaciyiz yazmış:
webloog yazmış:

bugün yönetici olarak giriyorum siteye silll butonu yok Neutral anlamadım
Birde foruma video ekleyebiliyor muyuz yoksa kapalımı sizin sisteminizde Confused
ekleyebiliyorsak kodunu yazar mısınız lütfen ben birkaç tanesini denedim ama Evil or Very Mad
teşekkür ederim...
Mesaj14.05.2011, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yufkaciyiz yazmış:
bugün yönetici olarak giriyorum siteye sik butonu yok Neutral anlamadım
teşekkür ederim...

Yöneticilerin silme ve değiştirme özellikleri mevcuttur resimden görüleceği üzere. Ayrıca üyeleri moderatör yapabiliyorsunuz ve böylece onlarda yazıları değiştirebiliyor.

Video konusunda ise önceden video kodlarını algılıyordu sistem ama güvenlik nedeniyle kapattıkları söylediler sonları. Anlayacağın aşırı kullanışsız bir forum mevcut. Yıllardır böyle. Değişecek diye bekledik forum haaa değişmedi değil değişti ama daha beter olacak şekilde.
Mesaj15.05.2011, 05:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

servishosting.tr.gg BUYRUN GELİN ÇÖZELİM SORUNUNUZU ÇÖZELİM
Mesaj15.05.2011, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
yufkaciyiz yazmış:
bugün yönetici olarak giriyorum siteye sil butonu yok Neutral anlamadım
teşekkür ederim...

Yöneticilerin silme ve değiştirme özellikleri mevcuttur resimden görüleceği üzere. Ayrıca üyeleri moderatör yapabiliyorsunuz ve böylece onlarda yazıları değiştirebiliyor.

Video konusunda ise önceden video kodlarını algılıyordu sistem ama güvenlik nedeniyle kapattıkları söylediler sonları. Anlayacağın aşırı kullanışsız bir forum mevcut. Yıllardır böyle. Değişecek diye bekledik forum haaa değişmedi değil değişti ama daha beter olacak şekilde.

moderatör olarak ayarladığım isimle giriş yaptığımda normal kullanıcı gibi işlem görüyor ancak bedava-sitem sisteminde o kişi mod olarak gözüküyor zaten.1-2 hafta önce girdiğimde sorum yoktu mod olarak silme iişlemleri yapabiliyordum...
sizinde söylediğiniz gibi çok eksiklik var düzeltilir inşallah:roll:
telekkürler...
Mesaj15.05.2011, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir de düzeltme butonu olsa bu forumda...
Önceki mesajları göster: