Forum'da ara:
Ara

Sizce Bu Uyarılar Forum Düzeni İçin Yararlı Oldu mu ?
Evet Kesinlikle
  69%
[ 9 ]
Zannetmiyorum
  30%
[ 4 ]
Toplam Oylar : 13

Yazar Mesaj
Mesaj15.05.2011, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu: TEKNİK UYARI VE BİLGİLENDİRME LÜTFEN İNCELE.. !!!

Merhaba Arkadaşlar

Forumun Usülsüz kullanılması, kurallara uyulmaması sonucunda böyle bir hatırlatma başlığı açma gereği duyuyorum göze çarpması iiçinde büyük başlıkla açtım...

Forumun genelinde 2-3 site çıkmış her bölümünde reklam amaçlı başlıklar açmış,
adam sanki resmen manyağa bağlamış gibi usanmadan sıkılmadan forum genelinde her başlıkta reklam yapmış. Bunu yapan bir kaç site açtığı başlıklar silindi en kısa zamanda da siteleri silinecektir...

Arkadaşlar sizlerden bir ricam var şimdi...
Her ne kadar yöneticilerimiz forumumuzla ilgilenmesede bu forum bir teknik forum bilgi alışverişi yaptığımız hepimizin caddelerimiz ve sokaklarımız gibi kullandığımız bir sosyal paylaşım alanıdır. Kendi evimizin çöplüğe dönmesine ve kuralsız bir şekilde işlemesine izin vermeyelim. !!!!!

Bunun doğrultusunda usülsüzce reklam yapanları direk benim gibi online olan modlara bildiriniz... ya da support-tr( at )webme.com adresine mail atınız.
o başlığa yorum yazarak yapma etme diyerek sizde çöpleşmeye katılmış oluyorsunuz, bu tür diyaloglara girmeden hemen yetkili modlara mesaj atınız onlar online olmasa bile girdiklerinde göreceklerdir...

Bundan başka forumun site değerlendirme alanında bir kural vardır biliyorsunuz site değerlendirme alanındasabit başlıkta kurallar başlığını inceleyiniz orada şöyle yazıyor= Ayni site ismiyle 2 ayda bir kere bu alana başlik acabilirsiniz
(aksi taktirde başlik kilitlenecektir)
Şimdi ise hem kilitlenecek hemde o site 1 hafta ban alacak dewam ederse sitesi silinecek...

Forumun tüm alanında anormal reklam yapan kişilerin siteleri direk olarak uyarılmaksızın silinecektir...

Yazılanları önemle incelediğinizi düşünüyorum. Herşey iyi bir forum düzeni için...

Saygılarımla.... @gececi40....

En son gececi40 tarafından 15.05.2011 22:41:21 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj16.05.2011, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: TEKNİK UYARI VE BİLGİLENDİRME LÜTFEN İNCELE.. !!!

gececi40 yazmış:

Şimdi ise hem kilitlenecek hemde o site 1 hafta ban alacak dewamederse sitesi silinecek...

Dewam değil devam hocam hata yapmışsınız olabilir her insan yapar Smile

Evet haklısınız bu siteler çoğalmaya başladı. Birde anlasalar insan olana bir defa söylersin anlar bu söz çoğu şeyi açıklıyor

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj16.05.2011, 14:24 (UTC)    

hypnaty yazmış:
gececi40 yazmış:

Şimdi ise hem kilitlenecek hemde o site 1 hafta ban alacak dewamederse sitesi silinecek...

Dewam değil devam hocam hata yapmışsınız olabilir her insan yapar Smile

Evet haklısınız bu siteler çoğalmaya başladı. Birde anlasalar insan olana bir defa söylersin anlar bu söz çoğu şeyi açıklıyor

ehehee Smile
biraz agrasif yazmıştım ondan öyle olmuş
@hypnaty geldiğini belli ediceksin illahi değilmi Smile

Mesaj16.05.2011, 14:28 (UTC)    

gececi40 yazmış:

ehehee Smile
biraz agrasif yazmıştım ondan öyle olmuş
@hypnaty geldiğini belli ediceksin illahi değilmi Smile

Tabi hocam Very Happy

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj16.05.2011, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Gececi-40

Sitede Birçok Yerde Kural Dışına Çıkıyorlar..Yani Bizim Türk İnsanının Karekterinde Mi Var Anlamıyorum Nedense Kural Denildimi İllaki Tersini Yapıyorlar...

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Mesaj16.05.2011, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

erkinunlu yazmış:
@Gececi-40

Sitede Birçok Yerde Kural Dışına Çıkıyorlar..Yani Bizim Türk İnsanının Karekterinde Mi Var Anlamıyorum Nedense Kural Denildimi İllaki Tersini Yapıyorlar...

Tabiii orası öyle zaten herşey yerinde ve formatında olsa ben bu başlığı açma gereği hissetmem...
Ama bunun büyümesine izin vermeyelim arkadaşlar yoksa önüne geçilmez...
Önemli olan mantıklı ve bilinçli kullanıcı olma istikrarını kendimizde yer etme..

Mesaj16.05.2011, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Çok Haklısın Ama Kendini Bilmez Bir Kaç Kişi Başka Kendilerine Ait Site Açıyorlar(Burada Sorun Yok) ... Ama Sonra Bs'ye Üye Olup Sitesinin Reklamını Yapıyorlar...Ban Versen Yeniden Açıyorlar ...

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Mesaj16.05.2011, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modum gerçekten haklısın.... ne diyim Smile
Mesaj16.05.2011, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam artık gördükmü sana haber atarız Smile

bu arada

Alıntı:
@hypnaty geldiğini belli ediceksin illahi değilmi

bi yanlışta ben yakaladım insanlık hali ben forumda günlük bayağı bi uyarılıom bu konuda hep yanlış yazıyorum Smile
Mesaj17.05.2011, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede ayıp ama ya :S
Mesaj17.08.2011, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni üyeler ve forumu kurallarına göre kullanmayanlar için tekrar başlık güncel
Mesaj17.08.2011, 10:49 (UTC)    

gececi40 yazmış:
Merhaba Arkadaşlar

Forumun Usülsüz kullanılması, kurallara uyulmaması sonucunda böyle bir hatırlatma başlığı açma gereği duyuyorum göze çarpması iiçinde büyük başlıkla açtım...

Forumun genelinde 2-3 site çıkmış her bölümünde reklam amaçlı başlıklar açmış,
adam sanki resmen manyağa bağlamış gibi usanmadan sıkılmadan forum genelinde her başlıkta reklam yapmış. Bunu yapan bir kaç site açtığı başlıklar silindi en kısa zamanda da siteleri silinecektir...

Arkadaşlar sizlerden bir ricam var şimdi...
Her ne kadar yöneticilerimiz forumumuzla ilgilenmesede bu forum bir teknik forum bilgi alışverişi yaptığımız hepimizin caddelerimiz ve sokaklarımız gibi kullandığımız bir sosyal paylaşım alanıdır. Kendi evimizin çöplüğe dönmesine ve kuralsız bir şekilde işlemesine izin vermeyelim. !!!!!

Bunun doğrultusunda usülsüzce reklam yapanları direk benim gibi online olan modlara bildiriniz... ya da support-tr( at )webme.com adresine mail atınız.
o başlığa yorum yazarak yapma etme diyerek sizde çöpleşmeye katılmış oluyorsunuz, bu tür diyaloglara girmeden hemen yetkili modlara mesaj atınız onlar online olmasa bile girdiklerinde göreceklerdir...

Bundan başka forumun site değerlendirme alanında bir kural vardır biliyorsunuz site değerlendirme alanındasabit başlıkta kurallar başlığını inceleyiniz orada şöyle yazıyor= Ayni site ismiyle 2 ayda bir kere bu alana başlik acabilirsiniz
(aksi taktirde başlik kilitlenecektir)
Şimdi ise hem kilitlenecek hemde o site 1 hafta ban alacak dewam ederse sitesi silinecek...

Forumun tüm alanında anormal reklam yapan kişilerin siteleri direk olarak uyarılmaksızın silinecektir...

Yazılanları önemle incelediğinizi düşünüyorum. Herşey iyi bir forum düzeni için...

güzel yazı haklısınız
Mesaj17.08.2011, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes b-s için birşeyler yapmalı.Günümün en az 4- 5 saatini bu forumda geçiriyorum.Burasının temiz bir ortam olmasını hepimiz gibi bende çok istiyorum.Hatırlatmanız güzeldi.Umarım bazı insanların bir kulağından girip diğerinden cıkmaz.TEŞEKKÜRLER.

M.Aslan
Önceki mesajları göster: