Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.05.2011, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Gibble Yeni Nesil Arama Motoru..

Merhaba Arkadaşlar Sitemi Yeni Açtım Sitede Emeğim Çok Bu Siteyi Açmamdaki Amaç Hem tr.gg Olarak Güzel Bir Site Ortaya Çıkarmam Hemde Google Alt Yapılı Bir Arama Motoru Yapmak Yorumlarınızı Bekliyorum..
Mesaj16.05.2011, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Gibble Yeni Nesil Arama Motoru..

gibble yazmış:
Merhaba Arkadaşlar Sitemi Yeni Açtım Sitede Emeğim Çok Bu Siteyi Açmamdaki Amaç Hem tr.gg Olarak Güzel Bir Site Ortaya Çıkarmam Hemde Google Alt Yapılı Bir Arama Motoru Yapmak Yorumlarınızı Bekliyorum..

Hahahaha koltuktan düştüm ya!! Very Happy Very Happy Very Happy Bu mu emek? Senin emek anlayışın ne? Bu siteyi anca wb ile arası olmayanlar cok sever. Bu tasarım webmaster - wp - js ve ya css paylaşımı yapan TÜM sitelerde zaten yayınlanıyor. Öff cok güldürüdn beni ya... Very Happy
Mesaj16.05.2011, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaynak Koduna Gir Bi Css Kodu Varmı..
Mesaj16.05.2011, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim adım da bs-aktif'se bu kodu bulup burada yayınlayacağım Wink
Mesaj16.05.2011, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Kod Değil Ben Söyleyim http://www.aw-soft.com/htmlguard.html bu Programla Yapılıyor..
Mesaj16.05.2011, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif e katılıyorum ayrıca aramada hiçbişey çıkmıyor galiba sitemi yazdım yok tmm olabilir google yazdım yok facebook yazdım yok bedava-sitem yazdım yok arkadaşım bari kendi siteni koysaydın gibble yazdım yine yok Very Happy ayrıca bu sitede emeği aratsan 30 dk Very Happy bu arada alınmak gücenmek yok site değerlendirme alanına konuyu iyi yorum almak için açılmaz eleştiride alacaksınki kendini geliştir Wink
Mesaj16.05.2011, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARAMA MOTORUNUN ALTINDA GİBBLEDE ARA BİDE SEARCH WEB DİYOR ONU DENE PHH..
Mesaj16.05.2011, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:
bs-aktif e katılıyorum ayrıca aramada hiçbişey çıkmıyor galiba sitemi yazdım yok tmm olabilir google yazdım yok facebook yazdım yok bedava-sitem yazdım yok arkadaşım bari kendi siteni koysaydın gibble yazdım yine yok Very Happy ayrıca bu sitede emeği aratsan 30 dk Very Happy bu arada alınmak gücenmek yok site değerlendirme alanına konuyu iyi yorum almak için açılmaz eleştiride alacaksınki kendini geliştir Wink

bs marker istersen sağdaki kutucuka tıklayıp ya da bilgisayarı öğren gel
Mesaj16.05.2011, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalpus yazmış:
bsmaker yazmış:

tamam orda arattım zaten Wink

Mesaj16.05.2011, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:
kalpus yazmış:
bsmaker yazmış:

tamam orda arattım zaten Wink

Şimdi ben aradım var Wink
Mesaj16.05.2011, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

wepblog bir şey mi dedin
Mesaj16.05.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi adam yapmış işte daha ne uzatıyosunuz
10/9 veriyorum. logo daha büyük ve logoyla çubuk daha yakın ve biraz üstte olursa daha şık durur
Mesaj17.05.2011, 04:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Arkadaşlar Bsmaker'ın Derdi Başka Belli Bişi Diğer Arkadaşlar Yorumlar İçin Teşekkürler..
Mesaj17.05.2011, 04:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalpus yazmış:

wepblog bir şey mi dedin

Arattım "facebook" diye bende çıktı sonuçlar dedim =)
Mesaj17.05.2011, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gibble O Program Sayesinde Bende Css Kodumu Gizledim Sağol Very Happy
Önceki mesajları göster: