Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.05.2011, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu: BSMaker Reklam Servisi ;)

Merhaba arkadaşlar sitemiz için reklam servisi kurmaya karar verdim paket paket açıklıyorum

P.1) Banner Takas

eğer günlük hitiniz 150 + ise sitenizin açık bir yerinde her sayfada görünen banner takas yapabiliriz (1 hafta)

P.2) Link Takas

eğer günlük hitiniz 100+ ise her sayfada görünen link takası yapabiliriz (sınırsız)

P.3) 468x60 Reklam

sizin bize verebileceğiniz aylık 5 tl ye 468x60 alanda reklam 1 ayda 1000 garanti hit

P.4) Facebook sayfalarında reklam

toplam üyeleri 5000 e yakın olan 4 adet facebook sayfamızda tek reklam 3 tl matematiksel düşünürsek 5000 kişiden 2000 kişi online olsa 1000 kişi görse 300 ü tıklasa kral hit Very Happy

İSTEYENLER AŞAĞIDAKİ FORMU DOLURSUNLAR

Paket Adı:
Günlük Hiti:
E-mail - BS iletişim adresi:
Sitesi:

Mesaj17.05.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

adam işi resmiyete dökmüş.. Very Happy Fb'de bizimde sayfamız var ama öyle sandıgın kadar üye gelmiyor. 25bin ama en cok 300 . Hem geneli bs olmadıgı için yorm felan yok gelip bakıp gidiyorlar. Forumda takılmak en iyisi. Sitene gelen giden belli hep bedavasitem.. Bu sana lazım olursa gel ben sana bedava cekeyim.. Tek karşılığım sitene güzel işe yarar birşeyler eklemen. Sitesinde yararlı gördüğüm şeyi face sayfasında (bedava sitem 3 bin) karşılıksız paylaşıyorm... Very Happy
Mesaj18.05.2011, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:
adam işi resmiyete dökmüş.. Very Happy Fb'de bizimde sayfamız var ama öyle sandıgın kadar üye gelmiyor. 25bin ama en cok 300 . Hem geneli bs olmadıgı için yorm felan yok gelip bakıp gidiyorlar. Forumda takılmak en iyisi. Sitene gelen giden belli hep bedavasitem.. Bu sana lazım olursa gel ben sana bedava cekeyim.. Tek karşılığım sitene güzel işe yarar birşeyler eklemen. Sitesinde yararlı gördüğüm şeyi face sayfasında (bedava sitem 3 bin) karşılıksız paylaşıyorm... Very Happy

tamam saol ozaman Very Happy
Mesaj19.05.2011, 07:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık yeni sistem işliyor Mr. Green paket sistemi Mr. Green
Mesaj19.05.2011, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

cisonec yazmış:
artık yeni sistem işliyor Mr. Green paket sistemi Mr. Green

evet Mr. Green
Mesaj23.05.2011, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu: xD

yeni nesiL rekLamcıLık...

iLgıC Mr. Green

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Önceki mesajları göster: