Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.05.2011, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu: El Yapımı Modifiye kasa yapılabilir mi?

Arkadaşlar bu aralar bu konuya merak saldım...
Acaba bilgisayar kasasını modifiye hale getirip,içindeki parçaları bir araya getirerek Modifiye bir kasa yapabilir miyiz.

Yapılırsa kaç paraya yaplır.Yapımı Zor olur mu?
Şimdiden teşekkürler
Mesaj17.05.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapılır herhalde birazdüşününce mantıksız gelmiyor kulağa ama yapma bence orjinali gibi olmaz Very Happy
Mesaj17.05.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kusura bakma ama yapmayı düşünüyorum en azından küçük şeylerini değiştireceğim.
Mesaj17.05.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

wikimedyam yazmış:
Kusura bakma ama yapmayı düşünüyorum en azından küçük şeylerini değiştireceğim.

estağfirullah ne kusuru yap tabi yap ben kendi fikrimi söyledim sadece
Mesaj17.05.2011, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy [/i]
Mesaj17.05.2011, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu: modifiye kasa

bir anlatım koyacağım arkadaşım bu konuyla ilgili aslında bu konuyla ilgil bende epeydir ilgileniyorum azçoktan bende bir modifiye yaptım kendi kasama.neyse çok az bir paraya çok güzel şeyler çıkarılabilir.sitemizi ziyaret edebilirsiniz.teşekkürler.
Mesaj17.05.2011, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

facebookta bu tür kasaların bir modifiye videosu vardı eğer bulursam eklerim buraya
Mesaj18.05.2011, 00:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim olarak örneği Smile

Mesaj18.05.2011, 05:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cidden süper olmuş... Mr. Green Mr. Green
Mesaj18.05.2011, 05:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende son aylarda bu düşünceye daldım.Ben içine neon lamba takacağım,fiyatı çok ucuz.Kasayıda camdan şeffaf yapmayı düşünüyorum,akvaryumcularda var.Kasayı çok farklı birşey yapmayı düşünüyorum anlayacağınız.

Kasa görünüşü aynen şuna benzeyecek,

Neon lambalar ise,

Yani modifiye edeceğim bilgisayar buna benzeyecek.
Mesaj18.05.2011, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen
Bende Öyle yapmayı düşünüyorum
Mesaj18.05.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Bende son aylarda bu düşünceye daldım.Ben içine neon lamba takacağım,fiyatı çok ucuz.Kasayıda camdan şeffaf yapmayı düşünüyorum,akvaryumcularda var.Kasayı çok farklı birşey yapmayı düşünüyorum anlayacağınız.

Kasa görünüşü aynen şuna benzeyecek,

Neon lambalar ise,

Yani modifiye edeceğim bilgisayar buna benzeyecek.

voav süper olmuş bendemi yapsam Razz
Mesaj18.05.2011, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana göre deneyin
Ama fazla bartmayın...Ufaktan başlayın,daha sonra yukarıdaki örneklerdeki gibi yaparsanız.Benim en büyük hedefim kasa parçalarını satın alıp kendime güzel bir kasa yapmak olacak
Mesaj18.05.2011, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

modifiye kasa yapmak çok zor birincisi fanların felan watı amperi yüksek oluyor bilgisayarın perfortmansını düşürüyor rolantili olmuyor örneğin fanı değiştirdimmi onun köprülerini de değiştirmek ona uygun yapmak gererkiyor anlatabildimse
Mesaj18.05.2011, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir modifiye kasa örneği

bunuda buldum ararken modifiye klavye