Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.05.2011, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu: üyelik sistemi

otomatik üyelik nasıl yapılır ? örn. bu sitede siteni yarata tıklıycaz sitene girişten giricez öyle bir sistem olabilir mi ?
Mesaj17.05.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Siteden Yapabilirsin http://www.sitearaclari.com/

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj17.05.2011, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj18.05.2011, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş link vermiş yasak ama neyse yazmış bir kere. Evet o siteden yapabiliyorsunuz.. Alttaki reklam felan var o yüzden cok kötü. Ben ayarlardan kaldırabiliyorum ama bu seferde emeğe saygısızlık oluyor... Zaten üye sistmei yapıp da ne yapacaksın ??
Mesaj18.05.2011, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç öyle bi sistem koyma cünki kendi sitene ait olmuyor güzel olmuyor. Bedava sitem' in bu işe bi el atması gerekmekte ve bu sorun bildim bileli var. üyelik aktivitesi.
Mesaj18.05.2011, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:
Arkadaş link vermiş yasak ama neyse yazmış bir kere. Evet o siteden yapabiliyorsunuz.. Alttaki reklam felan var o yüzden cok kötü. Ben ayarlardan kaldırabiliyorum ama bu seferde emeğe saygısızlık oluyor... Zaten üye sistmei yapıp da ne yapacaksın ??

müşterilerimin borç vb. şeylerini gireceğim
Mesaj18.05.2011, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

4 yıldır bs üyesiyim hala öğretemedik üyelik olayını. Very Happy
Mesaj18.05.2011, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:

Yardım amaçlı paylaşılan hiçbir link yasak değildir... Sonuçta kendi web sitesinin vb. sitelerin reklamını yapmıyor.. Bu nedenle yayınlayabilir =)
Mesaj18.05.2011, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-dunya yazmış:

teşekkürler
Mesaj18.05.2011, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ataberklift yazmış:
bs-aktif yazmış:

öyle bir sistemi burada kullanamazsın ki Mr. Green Mr. Green Mr. Green

webloog yazmış:
bs-aktif yazmış:

Yardım amaçlı paylaşılan hiçbir link yasak değildir... Sonuçta kendi web sitesinin vb. sitelerin reklamını yapmıyor.. Bu nedenle yayınlayabilir =)

Sonuçta bedava sitem dışında bir link... Wink
Mesaj18.05.2011, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ataberklift yazmış:
catlak-dunya yazmış:

teşekkürler

Ö.d. Wink

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj18.05.2011, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sana tavsiye edeğim bir kaç site var öm den ulaşırsan verebilirim
Mesaj27.05.2011, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

acaba sitene üye ol kutusu nasıl eklenir acaba ?
Mesaj29.05.2011, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

funny-clock yazmış:
4 yıldır bs üyesiyim hala öğretemedik üyelik olayını. Very Happy

kardeş sen 4 senedir burdasında herkez 4 senedir burda değil
iyi forumlar
Mesaj29.05.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ataberklift yazmış:
bs-aktif yazmış:

adam hacker beyler dağılın Mr. Green
Önceki mesajları göster: