Forum'da ara:
Ara

Sitemizi genel olarak nasıl buldunuz?
Oldukça Başarılı
  0%
[ 0 ]
Güzel
  0%
[ 0 ]
Geliştirilmesi lazım
  0%
[ 0 ]
Kötü
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
Mesaj18.05.2011, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem için Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum!

Sitemi 2009'da açtım ve öylece bıraktım 2010'da bir kaç blog ekledim, tasarım yaptım ama pek degişen bir şey olmadı.

2011'deyiz ve artık bu pasiflige son vermek istedim, başka bir tasarım uyguladım.

Görüldügü gibi blog üzerine kurdum.

Bir çok kategoride bilgi sunmak amacıyla açtım.

Tarih,Politika- Siyaset,Komplo Teorileri,Genel kültür,Dünya Dinleri,Fen Teknoloji,Edebiyat Felsefe vs daha fazla kategori eklemeyi düşünüyorum.
Mesaj18.05.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Wink Wink

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj18.05.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

expolerde tasarım kayık gözküyor
Mesaj18.05.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

site değeri yüksek. Yaşı büyük oldugu için... Tasarımını değiştirmeni öneririm bol şans.
Mesaj18.05.2011, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalpus yazmış:
expolerde tasarım kayık gözküyor

evet bu sorunun farkındayım ama explorer artık pek kullanılan browser programı değil onun için ileride ki zamanda bunu tamamen kaldıracağım
Mesaj18.05.2011, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:
site değeri yüksek. Yaşı büyük oldugu için... Tasarımını değiştirmeni öneririm bol şans.

2009'da kurmuştum sitemi, onun için bende yüksek değerde göründüğünü görmüştüm Very Happy Tasarım ise pek beni tatmin eden bir tasarım bulamadım. daha doğrusu daha güzellerini aramaya üşendim. Rolling Eyes
Mesaj18.05.2011, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir site olmuş başarılar dilerim
Mesaj18.05.2011, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:
güzel bir site olmuş başarılar dilerim

teşekkürler Rolling Eyes
Mesaj18.05.2011, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım zaten free bir template. Banner'ı editlemişsin. O da pek iyi olmamış. Geliştirilirse güzel olur. Başarılar Wink
Mesaj19.05.2011, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Tasarım zaten free bir template. Banner'ı editlemişsin. O da pek iyi olmamış. Geliştirilirse güzel olur. Başarılar Wink

evet ama artık önemi kalmadı sanırım .com'a Aydınlık Düşünce adıyla geçiş yapacagım.

B.s'nin bloglama hizmeti olmadıgı için zor anlar yaşıyorum..

Yılda 40$ hiçbir şey degil domain- hosting- online hizmet v.s neyse Teşekkür ederim Very Happy
Mesaj19.05.2011, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yılda 40 TL' ye 1 gb alan + sınırsız bandwith + istediğiniz script + online destek veriyorum Smile