Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.05.2011, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu: 16 sında değil 10 unda

merhaba arkadaşlar bugün öğrendiğim bir bilgiye göre haziranın 16 sında kapatılacak olan okullar seçimler nedeni ile haziranın 10 unda kapatılacak yorumları alalım Smile
Mesaj18.05.2011, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 16 sında değil 10 unda

bsmaker yazmış:
merhaba arkadaşlar bugün öğrendiğim bir bilgiye göre haziranın 16 sında kapatılacak olan okullar seçimler nedeni ile haziranın 10 unda kapatılacak yorumları alalım Smile

Kesinmi..
Mesaj18.05.2011, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende duyduğum birkaçını söyleyeyim:

Seçim dolayısıyla Milli Eğitim Bakanlığı bir karar alarak 10/06/2011 Cuma günü okul paydos olacağını söyledi.. Nimet Çubukçu (Milli Eğitim Bakanı) meşalelerimiz Arrow çocuklarımız,üzülmesin okul ayın 10`unda kapansın dedi..
Ve bu karar onayı bekleniyor..

Alıntıdır alıntı merkezi Arrow FaceBook

Mesaj18.05.2011, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten yağmur yağdı tatil.kar yagdı tatil yan yattı lodos çıktı çamura battı tatil.
Ne öğrendiniz tatil yapmayı mı Smile Smile Smile

M.Aslan
Mesaj18.05.2011, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla benim için sorun yok hazirandan sonra okula gitmeme zaten gideni geri gönderiyolar :DDD
Mesaj18.05.2011, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mantıklı olmuş.
Mesaj18.05.2011, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalnız bizim 9 haziranda yazılımız var Very Happy
Mesaj18.05.2011, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaandesign yazmış:

Yazılını olursun merak etme. Okullar zaten 17 Haziran'da kapanacak. Yalnız seçimin ertesi gün yani 13 Haziran tatil olacak.
Mesaj19.05.2011, 05:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

egiticibilgi yazmış:
kaandesign yazmış:

Yazılını olursun merak etme. Okullar zaten 17 Haziran'da kapanacak. Yalnız seçimin ertesi gün yani 13 Haziran tatil olacak.
bize 10 haziranda tatil olacak demişlerdi ama Confused
Mesaj19.05.2011, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:
egiticibilgi yazmış:
kaandesign yazmış:

bize 10 haziranda tatil olacak demişlerdi ama Confused

Kesin tarih 17 Haziran...Dün Aanadolu Ajansı ve memurlar.net gibi sitelerde haberi vardı.
Mesaj23.05.2011, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim için hiç sıkıntı yok evim okula cok yakın
Önceki mesajları göster: