Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.05.2011, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu: B-S yardımseverleri lütfen (girin içeriye)

merhaba arkadaşlar
ben okadar tr.gg sitesi gezdim hepsi kafam da boşboş yer kapladı. Ben sağlam bişeyler istiyorum html kodları css tasarımlar her yerde aynı gereksiz yere bir sürü şey . hepside alıntı yapıyor.
Çok acayip ki kimse de
photoshop Cs-4 ----Dreamweaver ile css tasarımı nasıl yapılır???
vs. ilgili konular paylaşmıyor...en sonunda diyorum ki ben böyle paylaşımlar istiyorum en azından tam destek olsun...

önceden bir şeyden anlamıyordum hadi neyse ama şimdi kafama takıyorum aynı şeyler yapmayın en azından alıntı yapmadan aynı şeyi kendi dilinizle anlatın...
Ben mükemmelci bir insanım B-S de çok güzel tasarım yapanlar var ve kullanmaya kıyamadıkları tasarımları paylaşıyorlar ama kullanıcıları işi bilmedikten sonra ne işe yarar ben de diyorum ki tam Destek

İsteklerim açıkçası şunlar:

*ps-cs4,dreamweaver vs. css tasarım yapımı --
ilgili siteler linkini verirse çok iyi olur...

olmazsa da size güvenerek sitemin şifresini vericem siteme göre anasayfa vs. düzenliyiverin yoksa bu böyle olmıyacak...ilgili kişilere duyrulur..güzel bir tasarımı bem seçiyim siz de düzenleyiverin.

üst menü yapımını
yan menü yapımını filan bilmiyorum bir el atıverin dua edicem bak...
Mesaj20.05.2011, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana kimse öğretmedi bu işi. Kendi kendime araştırarak öğrendim...
Html - css ve js dersen sitem bu kodlardan dolu...

Tasarım arşivimde bayağı geniş..

Araştırmayı dene. ps'yi indir dw yi indir kimseye sormadan önce bi kendin calıs. Zaten cok zor bişi değiller. Sana kendi tasarımını yapacak kadar bilgi yeter.

Kolay gelsin.
Mesaj20.05.2011, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse sana uzun uzun öğretemez.Deneme yanılma yöntemiyle bulacaksın hiç bulamazsan gelip burda soracaksın. Öyle armut piş ağzıma düş yok.
Mesaj20.05.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:
Bana kimse öğretmedi bu işi. Kendi kendime araştırarak öğrendim...
Html - css ve js dersen sitem bu kodlardan dolu...

Tasarım arşivimde bayağı geniş..

Araştırmayı dene. ps'yi indir dw yi indir kimseye sormadan önce bi kendin calıs. Zaten cok zor bişi değiller. Sana kendi tasarımını yapacak kadar bilgi yeter.

Kolay gelsin.

öncelikle teşekkür ederim siteni değerlendiricem ps de tasarım konusnda bir çok lüxüm var fakat kodlama da kötüyüm ama artık öğrendim ki kimseden yardım beklemeyeceğim ve aynı senin gibi kendimi geliştirmeyi düşünüyorum...gözümü açtın Very Happy
Mesaj20.05.2011, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile
Mesaj20.05.2011, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bu işe 0 dan başlıcaksan ile önce gerekli programları araştır ve indir daha sonra programlar hakkında videolu ve görsel dersleri izleyerek, Kendini geliştirebilirsin ama sana tavsiyem denemekten korkma ve bol bol pratik yap
ve herşeye en alttan başla.
Zor konular ile başlayıp başarısız olursun ve hevesin büyük ölçüde kırılır.
Yavaş ama emin adımlar ile ilerle.

Mesaj20.05.2011, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

askinunsal yazmış:
Arkadaşım bu işe 0 dan başlıcaksan ile önce gerekli programları araştır ve indir daha sonra programlar hakkında videolu ve görsel dersleri izleyerek, Kendini geliştirebilirsin ama sana tavsiyem denemekten korkma ve bol bol pratik yap
ve herşeye en alttan başla.
Zor konular ile başlayıp başarısız olursun ve hevesin büyük ölçüde kırılır.
Yavaş ama emin adımlar ile ilerle.

daha düne kadar tam tersini yapıyordum çok sağolun arkadaşlar büyük ölçüde heves verdiniz. İlham kaynağımsınız. şimdi diyorum ki iyiki bu başlığı açmışım dediklerinizi çok iyi geldi ve DEVAM diyorum... Very Happy en başından başlıyacağım

yeniden doğmuş gibi oldum beeee Mr. Green
Önceki mesajları göster: