Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.05.2011, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu: B-S'nin En Yeni Eğitim Sitesi | Hemen Tıkla Eğitime Başla(!)

Merhabalar arkaşlar B-S'de yeni bir projeye adım atmış bulunuyorum ben yapiyoruz.tr.gg(tugay) bu yeni açtığım sitede içeriğin tamamını kendım hazırlamış oldugum ve halen hazırladıgın eğitim sitemi sizlere sunuyorum.

Sitede :
Arrow PHP&MySQL
Arrow Html&CSS
Arrow Javascript&Jquery..

Kategorilerinde videolu eğitimler vermekteyim.Bedava-Sitem tam olarak blog destegi vermediği için yardımcı kaynaklardan siteyi destekledim.Site'nin B-S ailesine yararlı Olacağını düşünüyorum.Bu konuda sitemdeki eksikler,hataları v.b söylerseniz ek olarak yorumlarınızıda iletirseniz sevinirim.
Mesaj26.05.2011, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik güzel tasarım sayfanın içinde olması kötü değiştir bence başarılar..
Mesaj26.05.2011, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

Full ekran iframe eklemeni öneririm... Ama unutma ki bedavasitem reklamını kapattığı için siten silinebilir..

Bedavasitem reklamını bağladığın siteye ekleyeceksen kodu sana da vaerebilirim...

Başarılar kolay gelsin.
Mesaj26.05.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlamdıgm şey b-s reklamı kapanmıyorkı?
Mesaj28.05.2011, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımın içinde scroolbar olmamış bence içerik süper zaten laf yok
Mesaj28.05.2011, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:
tasarımın içinde scroolbar olmamış bence içerik süper zaten laf yok

Mesaj28.05.2011, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bedava-Sitem tam olarak blog destegi vermediği için yardımcı kaynaklardan siteyi destekledim.

Cevabını burada vermiştim scrollbar olayı iframe'ler %100 olarak yapılmıyor yapılması için ek js dosyaları gerekiyor bir çogunu denedım halde olmadıgı için böyle yola başvurmak zorunda kaldım bence her şey tasarım değildir.İçeriğide bakmak lazım.

Mesaj28.05.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik Süper Olmuş ... Tasarımında Hight Değerini Biraz Ekrana Göre Yaparsan Daha İyi Olur...Böyle Güzel Durmuyor Başarılar Dilerim
Mesaj28.05.2011, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapiyoruz yazmış:
Alıntı:
Bedava-Sitem tam olarak blog destegi vermediği için yardımcı kaynaklardan siteyi destekledim.

Cevabını burada vermiştim scrollbar olayı iframe'ler %100 olarak yapılmıyor yapılması için ek js dosyaları gerekiyor bir çogunu denedım halde olmadıgı için böyle yola başvurmak zorunda kaldım bence her şey tasarım değildir.İçeriğide bakmak lazım.
içeriğe laf yok zaten Razz
Mesaj28.05.2011, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitendeki tek eksık sey fazla kod yuklemesı yaptıgın ıcın sıteyı kasıyor ayrıca muzık guzel duruyor ama muzıkler sıtelerı kasarrr Wink