Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.05.2011, 05:05 (UTC)    
Mesaj konusu: RapidShare.com KAPANDI !

Ülkemizdeki internet yasaklarına bir site daha eklendi. Üstelik bu site öyle sıradan bir site de değil. Dünyada dosya upload siteleri arasında en popüler olan sitelerden biri olan Rapidshare.com yasaklandı.

27 Mayıs 2011 tarihinden itibaren Rapidshare sitesine girmeye çalışan internet kullanıcılarının karşısına tanıdık bir ekran çıkıyor. “02/05/0201 tarih ve 2011/411 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (rapidshare.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nca uygulanmaktadır.”

Mesaj29.05.2011, 05:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Shocked Shocked Shocked
Mesaj29.05.2011, 06:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ağ bağlantıları ters tıkla internet iletişim kuralları aşağıdaki dns adresini kullan 1. sıraya
4.2.2.4
ikinciye
4.2.2.3 yaz gönlünce indir eski dnslerden
Mesaj29.05.2011, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu resmen internet kısıtlılıkı demek
Mesaj29.05.2011, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazı siteler tek tek engelleniyor
Mesaj29.05.2011, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte BTK'dan gelen RapidShare açıklaması...
Resimlerle: Ücretsiz 25 farklı dosya sunucusu!
"Ankara 14. Sulh Ceza Mahkemesi'nin 2011/411 Değişik İş sayılı kararı gereği www.rapidshare.com ve www.fileserve.cominternet siteleri linklerinde yer alan yayınlarla ilgili olarak 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'un 8nci maddesinin 1-a fıkrasının 5 numaralı bendinde belirtilen müstehcenlik suçunu oluşturduğu hususunda yeterli şüphe sebepleri bulunduğu belirtilerek URL bilgileri kararda yazılı siteler hakkında erişimin engellenmesi kararı verilmiştir. Bahsi geçen kararla ilişkin olarak mahkeme teknik olarak Telekomünikasyon İletişim Başkanlığını tarafından bilgilendirilmiştir. İlgili Mahkeme'nin 26 Mayıs 2011 tarihinde Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'na ulaşan yazısında kararın uygulanmasının ifade edilmesi üzerine belirtilen sitelere URL bazında erişim engelleme olanağı olmadığından alan adından erişimleri engellenerek adli mercilerin kararının icrası sağlanmıştır.

Ancak Telekomünikasyon İletişim Başkanlığınca ilgili sitelere özdenetim çerçevesinde karara konu İnternet URL adreslerinin yayından çıkartılması yönünde bildirim de yapılmasına rağmen yayınlar çıkartılmamıştır."
Mesaj29.05.2011, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu: get

arkadaşlar gerçekten kapanmış of ya
açılınca indiricem şunu biri bunu açip indirebilirse lütfen başka bişeydfen upload edip bana sunsun hotfileyada tekdosyadan olabilir

http://rapidshare.com/#!download|839tl4|445441445|egitim1.rar|38435

işallah bigün açarlar
Mesaj29.05.2011, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

İDaha internet filitresi gelmeden bunlar oluyor ise..

Mesaj29.05.2011, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakında hedef bizler olmayalım sitelerimiz ve bedava sitem amannn Allah korusun Amin..!!!!!!!!!
Mesaj29.05.2011, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu: get

öyle olcak ciddiyim
biraz kafanı topla anlarsın Neutral
oyuzden ben işin zevkine bakıyorum
Mesaj29.05.2011, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

google dns ye geçin(en azından 12 ağustosa kadar iş görür)

8.8.8.8
8.8.4.4

gayet hızlı ve her siteyi açıyor
Önceki mesajları göster: