Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.06.2011, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Arama sonuçlarında çıkmamak istiyorum

Buradan yapacağım başka bir sitenin hiç bir arama sonucunda görülmemesini istiyorum ancak daha önce de buradan yaptığım siteler en fazla 1 hafta içerisinde ilk sıralarda görülmüştü. Ne yapmalıyım?
Mesaj05.06.2011, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani googleda çıkmak istemiyorsun ölemi... şahsen bunun bir yolunu bilmiyorum ama şaşırdım.
Mesaj05.06.2011, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu: .

evet. Sadece Google değil hiç birinde görünmesin istiyorum.
Mesaj05.06.2011, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .

xibuldum yazmış:
evet. Sadece Google değil hiç birinde görünmesin istiyorum.

BS'de .tr.gg alan adını biz domain olarak kullanıyoruz ama aslında bu domain bir sub domain. Yani alt alan adı. B8u alan adına bağlı olarak bizim sitelerimizide Google indexliyor çünkü BS tr.gg sitesini Google'a indexletmiş. Buna biz karışamıyoruz. Kendi siten olsa neyse ama burada biz BS'nin alt sitelerini yapmış oluyoruz.

Hem neden Google'da çıkmasın istiyosun anlamadım? Confused
Mesaj05.06.2011, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu: .

Çünkü var olan blogumu bir kaç yerde yedekliyorum. Bilgisayarda, Blogger'da, WordPress'de ve başka yerlerde. Burada da farklı tasarımla bir yedeği olacak ama bilinmeyecek. Gerektiğinde kullanılacak.
Mesaj09.06.2011, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .

abdd52 yazmış:

BS'de .tr.gg alan adını biz domain olarak kullanıyoruz ama aslında bu domain bir sub domain. Yani alt alan adı. B8u alan adına bağlı olarak bizim sitelerimizide Google indexliyor çünkü BS tr.gg sitesini Google'a indexletmiş. Buna biz karışamıyoruz. Kendi siten olsa neyse ama burada biz BS'nin alt sitelerini yapmış oluyoruz.

Arkadaşım sorun ettiğin şeyin açıklamasını yapmaya çalıştım. Bunun bi yolu yok maalesef. Elimizde olan bi şey değil.
Mesaj09.06.2011, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

az görünmen için meta tag eklememeye çalış

http://www.bedava-sitem.com/extras.php?extra=meta&mode=edit

bom boş bırak ve tiki kaldır. birde

http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=164734

Burayı dene belki birşeyler olur
ARkadaşların dedikleri doğru aama belki olur.
Mesaj09.06.2011, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

.tr.gg siteleri google'a otomatik indexlenir.