Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.06.2011, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Cupacup | Yeniden | Bedava-Sitemin En Büyük Oyun Sitesi!

Cupacup | Yeniden | Bedava-Sitemin En Büyük Oyun Sitesi!
Yorumlarını Ve Değerlendirmenizi İstiyorum :
10 / 10 Üzerinden Smile
Mesaj13.06.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gözel gözel aferim senide aramızda tekrar görmek dahada gözel Mr. Green Razz
Mesaj13.06.2011, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/9

İçeriğin (oyunların) sayısını arttırmalısın.
(Seni Online görmek gayet güzel. Hoşgeldin.)

Başarılar. Rolling Eyes

Mesaj13.06.2011, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

metin2pvpklavuzu yazmış:
Gözel gözel aferim senide aramızda tekrar görmek dahada gözel Mr. Green Razz

Teşekkür Ederim Very Happy
Mesaj13.06.2011, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
10/9

İçeriğin (oyunların) sayısını arttırmalısın.
(Seni Online görmek gayet güzel. Hoşgeldin.)

Başarılar. Rolling Eyes

Bende Hoş Buldum SağoL Değerlendirme İçin!
Mesaj13.06.2011, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

GünceLL
Mesaj13.06.2011, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet güzel olmuş ...
Mesaj14.06.2011, 06:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

boyabatburak yazmış:
Gayet güzel olmuş ...

Teşekkür Ederim Smile
Mesaj14.06.2011, 07:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle senin gibi biri böyle bir sistemde çok daha güzel çalışmalar yapar... Buna inanıyorum... Sadece tasarıma bakma... İçerik daha çok önemli.. Yoksa ziyaretçiler girerler tasarım güzel bir 30 saniye belkide 20-10 saniye arası incelerler ve çıkarlar... Bunu engellemek için çok daha güzel fikirler var.. Mesela öncelikle tasarımda KATEGORİLER ve ANA SAYFA bence olmamış.. Bunun yerine açılan bir üst menü ile kategorilenmiş oyunlar çok daha ilgi çeker... Veya ana sayfanda yayınladığın duyurular... Bir resim ile ( Boyut önemli değil ) ana sayfandan aşağıdaki gibi bir şey eklediğinde çok daha fazla ilgi çekersin....

Benim tavsiyelerim bu kadar.. Umarım bir şeyleri değiştirebilmişimdir...
Mesaj14.06.2011, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay be yılların grafikeri geri döndü tasarım güzel ama merte katılıyorum kategoriler bölümünü öyle yaparsan çocuklar daha kolay olaşır birde kategorilerinin yanına onunla ilgili küçük bi icon koyarsan erişebilirlik açısından daha iyi olur ve hoş durur oyunları kesinlikle arttırmalısın umarım eski günlerdeki gibi popülerleşirsin Smile
Mesaj14.06.2011, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-blog yazmış:
Öncelikle senin gibi biri böyle bir sistemde çok daha güzel çalışmalar yapar... Buna inanıyorum... Sadece tasarıma bakma... İçerik daha çok önemli.. Yoksa ziyaretçiler girerler tasarım güzel bir 30 saniye belkide 20-10 saniye arası incelerler ve çıkarlar... Bunu engellemek için çok daha güzel fikirler var.. Mesela öncelikle tasarımda KATEGORİLER ve ANA SAYFA bence olmamış.. Bunun yerine açılan bir üst menü ile kategorilenmiş oyunlar çok daha ilgi çeker... Veya ana sayfanda yayınladığın duyurular... Bir resim ile ( Boyut önemli değil ) ana sayfandan aşağıdaki gibi bir şey eklediğinde çok daha fazla ilgi çekersin....

Evet Böyle Yapsam Daha İyi Olur Smile Çok Teşekkür Ederim !
Mesaj14.06.2011, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
vay be yılların grafikeri geri döndü tasarım güzel ama merte katılıyorum kategoriler bölümünü öyle yaparsan çocuklar daha kolay olaşır birde kategorilerinin yanına onunla ilgili küçük bi icon koyarsan erişebilirlik açısından daha iyi olur ve hoş durur oyunları kesinlikle arttırmalısın umarım eski günlerdeki gibi popülerleşirsin Smile

Dediklerinizle İlgileniyorum Smile
Mesaj14.06.2011, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

cupacup yazmış:
bs-blog yazmış:

Rica ederim.. Ayrıca aklıma bir şey daha geldi.. Bu kategorileri Dreamweaver'da ekleyip, link verirseniz çok daha ilgi çekici olur... Cool
Mesaj14.06.2011, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-blog yazmış:
cupacup yazmış:
bs-blog yazmış:

Rica ederim.. Ayrıca aklıma bir şey daha geldi.. Bu kategorileri Dreamweaver'da ekleyip, link verirseniz çok daha ilgi çekici olur... Cool

Smile !!
Mesaj14.06.2011, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl Olmuş Şimdi Smile
Önceki mesajları göster: