Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2011, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilişimcinin El Kitabı~Teknoloji,Oyun,İnternet~Başlıyoruz...

Öncelikle tüm BS ailesine merhaba demek istiyorum.Ben bilisimcininelkitabi.tr.gg'nin 4 editöründen biriyim.Sitemiz İncelemeler,Makaleler,Haberler ve Rehberler üzerine kurulmuştur.Muhtemelen birçoğunuz dolaylı yada doğrudan teknoloji,oyun yada internet(tabiikide Smile ) ile ilgileniyorsunuzdur.İşte bizde bu 3 kategoriyi(alt başlıkları dahil) tek çatı altında topladık.Ben ve diğer 3 editör daha önceleri bu işte markalaşmış birkaç sitede editörlük yaptık.Yasak olduğu için ismini vermiyorum.Daha önce Bedava-Sitemde birçok projem olmuştu ama böyle ciddi bir projeyi Subdomainli bir sitede düşünmemiştim doğrusu.Ama şimdi anlıyorum ki böyle ortamlarda sıcak aile ortamı oluştuğu için kendinizi geliştirmenize daha çok imkan tanıyor.Biliyorum çok konuştum son birşey diyeceğim Smile.Sitemizin tasarımı satın almış olduğum bir joomla temasına ait.Ancak bunun %90'ının değiştirerek yeni bir tema oluşturdum ve lisans haklarını aldım.İçerik şuan pek yok ama başlangıç için 10-12 yazı var.Şimdi yorumlarınızı hem 10 üzerinden hemde görüş olarak alabilirsem ben ve diğer editörler çok mutluluk duyacak Smile Teşekkürler
Mesaj14.06.2011, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok,Karışık,Buldum,Fakat,Biraz,Uğraşım,Tasarım,Yapmıyorsan,Editleme,Yap,Uğraşırsan,Yararlı,Güzel,Site,Olcağına,İnanıyorumm...
10/6
Mesaj14.06.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler ,yalnız bu tarz siteler genellikle böyle karışık olur.Manual blog sisteminde de daha fazla emek gerektirir.Tasarım bize ait zaten Smile

Bu arada aşağıdaki linkte de sitemizin tanıtım video,daha doğrusu flash introsu var :

http://bilisimcininelkitabi.tr.gg/Tan%26%23305%3Bt%26%23305%3Bm.htm
Mesaj14.06.2011, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle gerçekten şöyle küçük bir inceleme fırsatı bulabildim.. Fakat başarılı gözüküyor... Yani aslında bende oyun sitesi açacağım ve tam anlamıyla böyle olacak... Yalnız evet.. Cidden biraz karışık... Size kalmış ama Ana sayfanızı değerlendirmelisiniz...
Mesaj14.06.2011, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu: WEBSSİTE

BİRAZ DAHA ÜSTÜNE GİDERSEN ÇOK İDDİALI Bİ SİTEN OLACAK...

Mesaj14.06.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikinizide teşekkür ederim Smile,Anasayfayı değerlendirmek derken neyi kastettiniz tam anlıyamadım da Smile
Mesaj14.06.2011, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin tasarımı ve içeriği çok güzel. Ancak sitenizin arkaplanını değiştirirseniz daha güzel olacağını düşünüyorum. Başarılar...
Mesaj14.06.2011, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galiba ben de arkadaşlar gibi düşünüyorum.
1-) Biraz karışık gibi.
2-) Arka plan değişmeli bence
3-) İçeriğini çok daha fazla arttırmalısın.

Ama şunu söylemeliyim ki önü açık ve başarılı olabilecek bir site görüyorum ...
Bşarılar ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj14.06.2011, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik zenginleştikçe diğerlerinin karışıklık azalır bence.
Tasarım üzerinde emek var gibi görünüyor Smile başarılar.
Mesaj14.06.2011, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

[b]Zamanla dahada ilerleteceğinize inanıyorum.
Ama gerçekten siteniz biraz karışık. Bu konuya el atarsanız gayet güzel olur.

Başarılar.[/b
]
Mesaj14.06.2011, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepinize teşekkürler karışıklıkla ve arkaplan la ilgileniceğim Smile
Mesaj14.06.2011, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

3tgucu yazmış:
Çok,Karışık,Buldum,Fakat,Biraz,Uğraşım,Tasarım,Yapmıyorsan,Editleme,Yap,Uğraşırsan,Yararlı,Güzel,Site,Olcağına,İnanıyorumm...
10/6

arkadaş 35 yıllık deneyimine dayanıyor bilisimcininelkitabi Very Happy

king yani dikkate al uyarılarını xD.

tarayıcı optimizasyonu ve arkaplan katlanmasını düzeltmen dileği ile 10/7 başarılar;)
Mesaj15.06.2011, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ßaşarılar.