Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.06.2011, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Kodlayabilecek varmı?

Kodlayacak Kişilerden Ricam Link Ekle Yazan Yerin Yanında Boş Kutucuk gibi Yere ;
1-Suan ana sayfadasın
2-Ziyaretci Sayısı
3-klik sayısı (olmasada olur)
4-ip adresi(sıgarsa)

İşte Tasarım;
Link;
http://i52.tinypic.com/16lejvo.jpg

Resim;

Mesaj15.06.2011, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

son zamanlarda büyük bir problem bu tasarım kodlarını ayırma bende nasıl ayrılacağını anlatayım dedim tasarım kodlarını bir notepad veya word dosyasına yapıştırın sonra ctrl+f yardımı ile aratım yapın aratılacak kelime bölümüne content yazın ve aratın bulunana kelime renklenecektir bulunan kelimenin bulunduğu satırı inceleyiniz başında <div id= takası olana kadar sonrakini bul deyin bulduğunuzda örneğin

<div id="content></div>

bu şekilde bu kod dahil yukarısı t.üstü bu kodun altı t.altıdır eğer kodda css koduda varsa

h1#title{display: none;}
Mesaj16.06.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykutservis-com yazmış:
son zamanlarda büyük bir problem bu tasarım kodlarını ayırma bende nasıl ayrılacağını anlatayım dedim tasarım kodlarını bir notepad veya word dosyasına yapıştırın sonra ctrl+f yardımı ile aratım yapın aratılacak kelime bölümüne content yazın ve aratın bulunana kelime renklenecektir bulunan kelimenin bulunduğu satırı inceleyiniz başında <div id= takası olana kadar sonrakini bul deyin bulduğunuzda örneğin

<div id="content></div>

bu şekilde bu kod dahil yukarısı t.üstü bu kodun altı t.altıdır eğer kodda css koduda varsa

h1#title{display: none;}

Benim Konumla Senin Konunun Ne Alakası Var?