Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2011, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemde ziyaretçilerin yazı yazmasını istiyorum yardım

2 sorum var ben şöyle bir şey istiyorum ben bir yer yaptım ana sayfa kısmı gibi sonra o kısma şöyle bir başvuru formu gibi birşey koymam lazım mesela başvuru formu şöyle olacak

ad:
soyad:
örnek olarak bu ad soyad kısmının önüne giren ziyaretçilerin yazı yazmasını istiyorum doldurmasını istiyorum bunu nasıl yapacağım birde o ziyaretçilerin doldurduğu formun bana email olarak yada herhangi bir yolla mesajın gelmesi lazım

birde ben bazı kodlar gördüm sayfaya yeni şeyler katıyor bu kodları nasıl kullanacağız ben kodları siteme yazıyorum yazı olarak çıkıyor değişen birşey olmuyor
Mesaj19.06.2011, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

başvuru formu için

www.jotform.com

yorumlar için

ekstralarımı değiştir => yeni ekstra ekle => yorumlar

şeklinde aktif edebilirsin
Mesaj19.06.2011, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

formu

1: iletişim formu ekstrasından yapabilirsin.

2: http://www.jotform.com/ sitesinden yapabilirsin(daha orjinal olur)
Mesaj19.06.2011, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
başvuru formu için

www.jotform.com

yorumlar için

ekstralarımı değiştir => yeni ekstra ekle => yorumlar

şeklinde aktif edebilirsin

hepsi knk min verdigi sitede var .
Mesaj19.06.2011, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler oldu oldu Mr. Green Mr. Green
Mesaj19.06.2011, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

orada zaten videolu anlatım vardı
Mesaj19.06.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben daha yeniyim tam bilmiyorum birde bir şey sormak istiyorum benim sitemin ismini filan yazıyorum googleye ama gözükmüyor google üzerinden siteme giremiyorum tarayıcı olarak opera kullanıyorum ondanmı yoksa başka birşeydenmi
Mesaj19.06.2011, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

wtnakitwt yazmış:
ben daha yeniyim tam bilmiyorum birde bir şey sormak istiyorum benim sitemin ismini filan yazıyorum googleye ama gözükmüyor google üzerinden siteme giremiyorum tarayıcı olarak opera kullanıyorum ondanmı yoksa başka birşeydenmi

siteni özel olarak googleye eklemek zorundasın..
Mesaj19.06.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

cisonec yazmış:
wtnakitwt yazmış:

Google ye eklemek ya da eklememek fark yapmaz. Sitenizin linki google da sayfası çıkan birinin sitesine eklendiği zaman sitenizin googleye çıkar. Hatta bu en fazla 3 dk sürer. Tabi kim link verir onu bilmem Smile
Mesaj19.06.2011, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehrialem yazmış:
cisonec yazmış:
wtnakitwt yazmış:

Google ye eklemek ya da eklememek fark yapmaz. Sitenizin linki google da sayfası çıkan birinin sitesine eklendiği zaman sitenizin googleye çıkar. Hatta bu en fazla 3 dk sürer. Tabi kim link verir onu bilmem Smile

o çok zor o zaman googleyi kandırmanın bir yöntemi varmı diye araştırcam belki bulurum
Mesaj19.06.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kandırmanıza gerek yok forum imzanıza sitenizin linkini koyarsanız otomatik olarak link almış olursunuz forumda biraz aktif olursunuz. Sitenize de içerik kasarsınız olur. Ayrıca google ye çıkmak önemli değildir. Önemli olan googledan hit çekebilmektir. Tamam siz sitenizin adını yazar girersiniz ama birisi arama yaptığında siteniz 256.sayfadaysa bu size yarar sağlamaz. Seo kurallarını iyi bilmeli durmadan hergün düzenli içerik eklemeli ve sitenizle baya ilgilenmelisiniz. Googleyi kandırmak için black hat seo vardır ancak burda da çekirge bir sıçrar iki sıçrar. En iyisi google ile dost olun. Smile
Mesaj19.06.2011, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

wtnakitwt yazmış:

Very Happy Very Happy
Mesaj19.06.2011, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya sehrialem benim sorunum şu senin siteni yazıyorum googleye sehrialem.tr.gg diye tak senin siten çıkıyor ama ben kendi sitemin adını yazınca yok
Mesaj19.06.2011, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün çıkarsın merak etme Smile
Mesaj19.06.2011, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm oldu şimdi Razz Mr. Green
Önceki mesajları göster: