Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.06.2011, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Survivor Ünlüler Gönüllüler | İl il Sonuçlar

Mesaj21.06.2011, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Toplam kaç oy kullanılmış aceba...
Mesaj21.06.2011, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nihat #1 Mr. Green
Mesaj21.06.2011, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sırf bi önceki bölümde Derya parayı olimpiyatlarda kullanacağını söylemeseydi . Nihat alırdı. Adaşım Very Happy
Mesaj21.06.2011, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Toplam kaç oy kullanılmış aceba...
bunu araştırdım ama malesef bulamadım üzgünüm

Alıntı:
sırf bi önceki bölümde Derya parayı olimpiyatlarda kullanacağını söylemeseydi . Nihat alırdı. Adaşım Very Happy

kesinlikle katılıyorum eğer derya reklam yapmasaydı nihat açık ara farkla almıştı Wink
Mesaj21.06.2011, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

yoo bence reklam yapmadı derya abi çok saygılı nihat kendini bilmişin teki tabiki derya abi haketti !
Mesaj21.06.2011, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarim-lifes yazmış:
yoo bence reklam yapmadı derya abi çok saygılı nihat kendini bilmişin teki tabiki derya abi haketti !
alakası yok nihat deryayı taneri vs bileğinin hakkıyla yendi ve bana göre:

Nihat Survivor Derya Sms Şampiyonu

reklam konusunda nasıl reklam yapmadı şuana kadar 1 kez bile ben güzel yüzerim kazanırsam olimpiyatlara katılıp şampiyonluk getireceğim vs demedi baktı finaldeyim kazanmama lazım sms i ozaman payladı siyasi konuşmaya ayrıca nihatın yuhlanan lafını ben ayakta alkışladım

MADEM OLİMPİYATLARA KATILMAN İÇİN MADDİ DESTEĞİ BURDA ARADIN OZAMAN BİZ ARAMIZDA BİRŞEYLER AYARLAYIP YOLLARDIK SENİ Razz
Mesaj21.06.2011, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay bırak ya nihat haketmedi

cami diyerek ezan sesi diyerek,ülkem,vatanım toprağım diyerek oy toplamaya çalışıyor.Canlı yayında birde milletin önünde eğiliyor.Canlı yayında bir deryaya bir nihata bakın ikisinide dinleyin derya sessiz sakin sabretti,nihat anca laf vuruyor.Nihat doğan gibi birisi kürt olduğu için diyarbakır muş hep nihat Wink

Tasarım Kodlama yapabilirim.Tasarım kodlamamı isteyenlerden mesaj bekliyorum
Mesaj21.06.2011, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında bunu programı pek izlemem , son finali izliyim dedim nihat'ın işi gücü acıtasyon , artislik , oy toplamak için vaadler... derya adam gibi adam , durdu dinledi , nihat sürekli kıbrıs falan diyordu yenmiş mi ne orda galiba , gelmiş geçmiş en iyi oyunu yenmiş sürekli onu sölüyor... zaten öle adamı orda tutmucaksın...

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj21.06.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
aslında bunu programı pek izlemem , son finali izliyim dedim nihat'ın işi gücü acıtasyon , artislik , oy toplamak için vaadler... derya adam gibi adam , durdu dinledi , nihat sürekli kıbrıs falan diyordu yenmiş mi ne orda galiba , gelmiş geçmiş en iyi oyunu yenmiş sürekli onu sölüyor... zaten öle adamı orda tutmucaksın...

Kesinlikle haklısın Wink

Mesaj21.06.2011, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:

nihat konuşurken kafasına sıkasım geliyo Very Happy pascal güzel dövdü onu hala akıllanmadı !!
Mesaj21.06.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarim-lifes yazmış:
rankend yazmış:

nihat konuşurken kafasına sıkasım geliyo Very Happy pascal güzel dövdü onu hala akıllanmadı !!

deryanın kazanmasına en çok pascal sevindi Wink

Mesaj21.06.2011, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorgun50 yazmış:
vay bırak ya nihat haketmedi

cami diyerek ezan sesi diyerek,ülkem,vatanım toprağım diyerek oy toplamaya çalışıyor.Canlı yayında birde milletin önünde eğiliyor.Canlı yayında bir deryaya bir nihata bakın ikisinide dinleyin derya sessiz sakin sabretti,nihat anca laf vuruyor.Nihat doğan gibi birisi kürt olduğu için diyarbakır muş hep nihat Wink

kürt olamazmı ? İkincisi adamlar aşiretmiş Very Happy üçüncüsü ise adam oy toplamaya çalışmadı son derece doğal bir insan bu yarışmadan önce nasılsa yarışmadada öyle. Bazen sözleri sınırı aşıyor ama olsun Razz
Mesaj21.06.2011, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kürt olması sorun değil sorun doğudan yani cahil yerlerden oy toplaması Wink

Muşa bakabilirsin.Birde rankend in yazdıklarını oku bakalım Wink

Mesaj21.06.2011, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorgun50 yazmış:
Kürt olması sorun değil sorun doğudan yani cahil yerlerden oy toplaması Wink

Muşa bakabilirsin.Birde rankend in yazdıklarını oku bakalım Wink

haklısın ama dediğim gibi doğu da çok büyük bir aşiretleri varmış n.d ' ın Razz