Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2011, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu: BEDAVA-SİTEM SAYFA AÇILMIYOR

merhaba,

arkadaşlar bedava-sitemden giriş yaptığım zaman ''sayfalarımı değiştir'' e giriyorum. Oradan açtığım sayfalara düzenlerken bir sayfama tıkladığım zaman sağda bulunan yüklenme simgesi belli bir süre sonra dönünce kayboluyor. Hiçbir hata vermiyor, sayfa da gözükmüyor. Lütfen yardım edin...

not: siteme girdiğim zaman sayfam sitede gözüküyor. Ama bedava-sitemde gözükmüyor. O yüzden sayfamı düzenleyemiyorum.

Not 2: Bu hatayı her sayfamda almıyorum.

iyi günler...
Mesaj22.06.2011, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu problemin aynısı bizim okuldaki ezik bilgisayarlarda var Very Happy

Yani... biraz güzel bilgisayarda dene, birde internetin yavaşlığından kaynaklanıyor Mr. Green
Mesaj22.06.2011, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ; Mr. Green
Cerezleri ctrl+shift+deleteye basrak temizle ve öyle dene.
Mesaj22.06.2011, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

cafeclip yazmış:

Yani... biraz güzel bilgisayarda dene, birde internetin yavaşlığından kaynaklanıyor Mr. Green

merhaba,

4 gblık 2.6 hızında laptop kullanıyorum. Siz benim sorunumu anlamadınız sanırım. Benim açamadığım sayfada başka açabildiğim sayfaya göre az içerikler var. Sorun bence dediğinizden kaynaklanmıyor. Yinede yardımınız için saolun. Bekli de ben iyi anlatamadımVery Happy

iyi günler...
Mesaj22.06.2011, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

selceminkazani yazmış:
cafeclip yazmış:

merhaba,

4 gblık 2.6 hızında laptop kullanıyorum. Siz benim sorunumu anlamadınız sanırım. Benim açamadığım sayfada başka açabildiğim sayfaya göre az içerikler var. Sorun bence dediğinizden kaynaklanmıyor. Yinede yardımınız için saolun. Bekli de ben iyi anlatamadımVery Happy

iyi günler...

İnternet hızından kaynaklanıyor olabilir Smile
Mesaj22.06.2011, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

selceminkazani yazmış:
merhaba,

iyi günler...

Seni anladım, senin çözümün CTRL + SHIFT + DEL
Mesaj22.06.2011, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardımlarınız için saolun; fakat sanırım kodlarla ilgili olacak ki sayfaya eklediğim bir kodu sildiğim zaman sayfa açıldı. Yinede yardımlarınız için teşekkürler...

iyi günler...
Mesaj22.06.2011, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Problem çözüldüğüne göre konu tarafımca kilit.
İyi eğlenceler