Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2011, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu: tavsiye

bs de az cok tasarım yapan kişiler var bu kişilerin tasarımlarına baktıgımda hep aynı kalıp uzrine oturturulmus genelde ''blog'' tasarım yarısı ıcerısınde tasarımların %75 birbilerine benziyor bence artık bu kalıptan kurtulmanın vakti gelmedimi ?
Mesaj25.06.2011, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem kurulan sitelerin kronolojik sıralaması Very Happy

1başlangıç herkes herşeyi yeni öğreniyor
2Html siteleri
3Css tasarım siteleri
4Fbml siteleri
5Az bir miktar oyun siteleri
6ve şu anda bariz bir artış gösteren blog siteleri.

genelleme yaptım..
Mesaj25.06.2011, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu bir tavsiye olmaktan çıkar.. Hatta bunu belirtmeniz bile sizin için bir hata diyebilirim... Benim beğenilen tasarımlarımın çoğu farklı olur.. Aslında çizimi kolay ama farklı.. Şimdi şöyle düşün.. Sen bunu belirt ya da belirtme önemli değil.. Seni kendi siten ilgilendirmiyor mu? Ee o zaman kendi sitene oldukça farklı bir tema yap ki ilgi çekesin... Bunun yanında konu yanlış yerde Wink
Mesaj25.06.2011, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar haklı aynı şekilde sadece renk değişik.benim sitemdeki farklı 1 tek tasarım var.diğerleri ayynı şekil renk farklı stil farklı.napalımki
Mesaj26.06.2011, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdaslar ben herkes şunu yapsın demedim yanlış anlasılmak istemem sadece gözlemlerimi dile getirdim bunda sakınca olacagını zannetmıyorum

ben bs den farklı turde içerikler buluyorum ve sureklı arayıs içerisindeyim ama malesef bs ye uyarlanmıyor

örnek: jQuery