Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2011, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Google+ alımları durduruldu [ İlginç ]

Google’ın yeni sosyal ağına gösterilen yoğun talep, firmanın beklentilerini aşınca davetiyeyle giriş yapmayı deneyenler başarısız oldu.

Hafta içerisinde duyurulan Google’ın yeni sosyal ağ projesi Google+, ilk denemelerini tıpkı Gmail ve diğer servislerinde olduğu gibi davetiye usulü yapmayı tercih etti. Ancak Google’ın atladığı nokta, son yayınladığı üründen bu yana dünya genelinde sosyal medyanın ne kadar güçlendiği oldu. Google+ davetiyeleri Twitter’da, Facebook’ta, sözlüklerde ve diğer sosyal platformlarda hızla dağıtılınca, henüz test aşamasında olan servise yoğun bir trafik sağlandı.

Hal böyle olunca Google yetkilileri, yeni servisleri için davetiye mekanizmasını geçici olarak durdurduklarını duyurdu. Gösterilen aşırı talebe teşekkür eden Social for Google Kıdemli Başkan Vekili Vic Gundotra, bu sürecin daha dikkatli ve kontrollü bir şekilde işlemesi gerektiğini hatırlattı. Davetiye sistemine verilen ara nedeniyle elinde hem davetiye bekleyenler, hem de elindeki davetiye ile giriş yapmaya çalışanlar başarılı olamadı.

Bugün itibarıyla normale dönen davetiye sistemi ile birlikte, şu an Twitter ve Ekşi Sözlük gibi platformlarda davetiyelerin dağıtımı hızla devam ediyor. Ancak Google+’ın aşırı yüklemeyle karşılaşması durumunda davetiyeler yine geçici bir süre için kapatılabilir. Her yeni ürününü ince eleyip sık dokuyan Google, sosyal ağ projesini hazırlarken sosyal medyanın gücünü biraz hafife almış gibi görünüyor.

alıntı : http://www.bilgicagi.com/Yazilar/6628-google_alimlari_durduruldu.aspx

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj01.07.2011, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google+ alımları durduruldu [ İlginç ]

rankend yazmış:
Google’ın yeni sosyal ağına gösterilen yoğun talep, firmanın beklentilerini aşınca davetiyeyle giriş yapmayı deneyenler başarısız oldu.

Hafta içerisinde duyurulan Google’ın yeni sosyal ağ projesi Google+, ilk denemelerini tıpkı Gmail ve diğer servislerinde olduğu gibi davetiye usulü yapmayı tercih etti. Ancak Google’ın atladığı nokta, son yayınladığı üründen bu yana dünya genelinde sosyal medyanın ne kadar güçlendiği oldu. Google+ davetiyeleri Twitter’da, Facebook’ta, sözlüklerde ve diğer sosyal platformlarda hızla dağıtılınca, henüz test aşamasında olan servise yoğun bir trafik sağlandı.

Hal böyle olunca Google yetkilileri, yeni servisleri için davetiye mekanizmasını geçici olarak durdurduklarını duyurdu. Gösterilen aşırı talebe teşekkür eden Social for Google Kıdemli Başkan Vekili Vic Gundotra, bu sürecin daha dikkatli ve kontrollü bir şekilde işlemesi gerektiğini hatırlattı. Davetiye sistemine verilen ara nedeniyle elinde hem davetiye bekleyenler, hem de elindeki davetiye ile giriş yapmaya çalışanlar başarılı olamadı.

Bugün itibarıyla normale dönen davetiye sistemi ile birlikte, şu an Twitter ve Ekşi Sözlük gibi platformlarda davetiyelerin dağıtımı hızla devam ediyor. Ancak Google+’ın aşırı yüklemeyle karşılaşması durumunda davetiyeler yine geçici bir süre için kapatılabilir. Her yeni ürününü ince eleyip sık dokuyan Google, sosyal ağ projesini hazırlarken sosyal medyanın gücünü biraz hafife almış gibi görünüyor.

alıntı : http://www.bilgicagi.com/Yazilar/6628-google_alimlari_durduruldu.aspx
paylaşım için teşekkürler Very Happy
Mesaj01.07.2011, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haberi okumadım ama sanırım yoğun talepten dolayıydı.
Teşekkürler.

Mesaj01.07.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

google aslında burda küçük duruma düştü , yaşadığımız bu zamanda sosyal ağları bu kadar hafife alıp kapasiteyi düşük tutması çok ilginç...

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj01.07.2011, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben çok sevdim.Facebooka göre daha iyi bence.
Mesaj02.07.2011, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne davetiye aldım ne ziyaret ettim ama googlenin bu duruma hazırrlıksız olması vahim Very Happy
Mesaj02.07.2011, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende gördüğümde tarayıcının büyütme küçültme şeyleriyle oynuyordum niye küçüldü diyordum Mr. Green Mr. Green
Mesaj02.07.2011, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google daha öncede sosyal ağ çalışmaları denemişti ama başarısız oldu bence bu sefer facebook'a rakip çıktı Very Happy

Önceki mesajları göster: