Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2011, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu: 3D hatası

arkadaşlar bu sorunumun çözümünü bulamadım bilen varmı ?

Mesaj11.07.2011, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilmiyorum ama çıktıgında kapatmak için ctrl - alt - delete tuşlarını kullanıınız .
Mesaj12.07.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekran kartın 3D destekli olmayabilir
Mesaj12.07.2011, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-safe yazmış:
ekran kartın 3D destekli olmayabilir

Google Çeviri ;

Kod:
Üzgünüz, 3D grafik desteklemiyor donanım ve sistem configeration kontrol edin, sonra tekrar deneyin.

Yani Ekran Kartınız 3D'yi desteklememektedir...
Mesaj12.07.2011, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

desteklemez olurmu ya ekran kartım ati format attım pc ye ondan sonra bu gibi sorunlar meydana geldi ekran kartının cd sini takıp paketlerın hepsini tek tek yuklemeyı de denedım gene olmadı çıldıracam neden böyle birşey olmuş olabilir.
Mesaj13.07.2011, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekran kartınız ati diye 3d destekli olması şart mı ? Driver kurulumundan sonra Cataclyst yüklenecektir ordan 3d ayarlarını yapabilirsiniz. DirectX in en son sürümünü de kurmayı unutmayın
Mesaj14.07.2011, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-safe yazmış:
ekran kartınız ati diye 3d destekli olması şart mı ? Driver kurulumundan sonra Cataclyst yüklenecektir ordan 3d ayarlarını yapabilirsiniz. DirectX in en son sürümünü de kurmayı unutmayın

3D destekli tabi format attım ondan sonra sorunlar olmaya başladı ayrıca aygıt yöneticisinde ekran bağdaşçıları yok (ekran kartını yüklediğim halde)
Mesaj14.07.2011, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

@pc-safe kardeş sn bu işten anlıyor gibisin pc min özellikleri

kardeş bundan 15 ay önce pc vista idi ben bunu değiştirdim xp yaptım ilk başlarda sorun yoktu 15 ay sonra aradan 1 ay fln geçti baktım sistem çökmeli olmuş format atayım dedim keske atmasaydım bu sorunu da yeni farkettim pc şu an ati yi kabul etmiyo yani ekran kartını :S
Mesaj14.07.2011, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş birde cd den görünüm bak bunun gibi hata verdi

http://img.webme.com/pic/w/weborumcegi/hataa.png

forumun düzeni bozulmasın diye link verdim.
Mesaj14.07.2011, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğim gibi büyük ihtimalle 3d ayarlarında sorun vardır ekran kartınıza uyumlu driverı indirin cataclyst centerın da yüklenmesi gerek.

ekran kartı markasını verirseniz yardımcı olabilirim

(googledan araştırırsanız otomatik driver güncelleme yazılımları da bulabilirsiniz=
Mesaj14.07.2011, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-safe yazmış:
Dediğim gibi büyük ihtimalle 3d ayarlarında sorun vardır ekran kartınıza uyumlu driverı indirin cataclyst centerın da yüklenmesi gerek.

ekran kartı markasını verirseniz yardımcı olabilirim

(googledan araştırırsanız otomatik driver güncelleme yazılımları da bulabilirsiniz=

internetten niye indireyim orjinal cd si elimde varken Smile yanlız yükleme yaparken hatalar da verdi neden olabılır bu verdıgı hata ?
Mesaj14.07.2011, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş pc yi yeniden başlattıgım zaman bunun gibi hata veriyo

fakat ekran kartının bütün paketleri yüklü

Mesaj15.07.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cdnizde bir bozulma meydana gelmiş olabilir. Birde şöyle deneyin.

1)Bilgisayarınızda ki tüm işlemleri kapatın
2)Tüm ekran kartı driverlarını silin.
3) Driver Cdnize az parça diş macunu ve fırça ile temizleyin ve ardından su ile yıkadıktan sonra kurulayın.
4)Driverları tekrar kurun

Not: Ekran kartı driverları yüklü değilken bilgisayarınızda yavaşlama ve küçük problemler meydana gelebilir. Driverı yükledikten sonra geçecektir.

Cevabınızı bekliyorum Smile
Mesaj15.07.2011, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-safe yazmış:
Cdnizde bir bozulma meydana gelmiş olabilir. Birde şöyle deneyin.

1)Bilgisayarınızda ki tüm işlemleri kapatın
2)Tüm ekran kartı driverlarını silin.
3) Driver Cdnize az parça diş macunu ve fırça ile temizleyin ve ardından su ile yıkadıktan sonra kurulayın.
4)Driverları tekrar kurun

Not: Ekran kartı driverları yüklü değilken bilgisayarınızda yavaşlama ve küçük problemler meydana gelebilir. Driverı yükledikten sonra geçecektir.

Cevabınızı bekliyorum Smile

cd yimi su ile yıkıcam bunu yapmasam çünkü daha önce denedim cd bozuldu ben cd temızleyici ıle yapıom
Mesaj15.07.2011, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabii ki Cd temizleyici bir aletiniz veya ne biliyim solüsyonunuz varsa daha iyi olur Smile