Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2008, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu: GELİŞMİŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

arkadaşlar merhaba sğa taraftaki butonların üzerinde çalışmak istiyorum ancak bu butonlarla ilgili çalışma yapmak için gelişmiş tasarım seçeneklerini aktif etmem gerekiyor bunu da biliyorum ve tasarımım ıceblue ama malesef ayarlarda gelişmiş tasarım seçenekleri diye bir bölüm yok bende görünmüyor çıldırcam lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler
Mesaj25.06.2008, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: GELİŞMİŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

hasaneroglu yazmış:
arkadaşlar merhaba sğa taraftaki butonların üzerinde çalışmak istiyorum ancak bu butonlarla ilgili çalışma yapmak için gelişmiş tasarım seçeneklerini aktif etmem gerekiyor bunu da biliyorum ve tasarımım ıceblue ama malesef ayarlarda gelişmiş tasarım seçenekleri diye bir bölüm yok bende görünmüyor çıldırcam lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

Gelişmiş tasarım seçenekleri diye bir şey yok sanırım!Gelişmiş ayarlar var oraya da
Arrow Tasarım ayarları
Arrow Gelişmiş ayarlara tıklayarak gidersin
Wink

En son istediginherseyburada tarafından 25.06.2008 09:09:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.06.2008, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayarlardakı bılmeyenler dokunması dıye bır yer varr o yerde gelısmıs tasarım seceneklerı gostermek ıstermısın hyr yazar onu evet yap verileri degıstır yapıp tasarım ayarlarından ayarlıtabılırsınn kodları 1.2.3.4. kucuklar acılcak buralara yerlestırebılırsın

forumda bununla ilgili bir çok konu okudum yardım eden arkadaşların hepsi yaklaşık yukarıdaki gibi bir cümle kurarak yardım etmişler ama bende öyle biir seçenek yok bunu anlamadım lütfen bir el atın arkadaşlar kafayı yiyecem Embarassed
Mesaj25.06.2008, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

resimli anlatırsan çok daha iyi anlayacağız arkadaşım Wink
Mesaj25.06.2008, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

verdiğim adımları takip et.

sitene giriş
tasarım ayarları
gelişmiş ayarlar.
ordla içlerine bişeyler yazılması için kutucuklar göreceksin.
2, kutucuk 3,kutucuk v.s
buralara ister yazı yaz.
istersen html kodu ekle. istediğin html koduna html bölümünden ulaşabilirsin
Mesaj25.06.2008, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

hasaneroglu yazmış:
ayarlardakı bılmeyenler dokunması dıye bır yer varr o yerde gelısmıs tasarım seceneklerı gostermek ıstermısın hyr yazar onu evet yap verileri degıstır yapıp tasarım ayarlarından ayarlıtabılırsınn kodları 1.2.3.4. kucuklar acılcak buralara yerlestırebılırsın

forumda bununla ilgili bir çok konu okudum yardım eden arkadaşların hepsi yaklaşık yukarıdaki gibi bir cümle kurarak yardım etmişler ama bende öyle biir seçenek yok bunu anlamadım lütfen bir el atın arkadaşlar kafayı yiyecem Embarassed

Arkadaş biraz yanlış söylemişler öyle bir bölüm var evet ama gelişmiş seçenekler yok orada oranın genelde geçme nedeni HTML editorü gösterilmesin mi (Şart: HTML biliyor olman lazım!) Bu bölüm.Burada tik olmaması lazım diye! Wink
Mesaj25.06.2008, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginize teşekürler arkadaşlar peki ben şimdi sağ taraftaki kutucukları nasıl hizalıycam mesela bir haber bandı ekledim ama kocaman oldu Smile bende kızdım en alta aldım sağ tarafta durmasını istiyorum ama küçük olarak
Mesaj25.06.2008, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için teşekkürler
Mesaj25.06.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

hasaneroglu yazmış:
ilginize teşekürler arkadaşlar peki ben şimdi sağ taraftaki kutucukları nasıl hizalıycam mesela bir haber bandı ekledim ama kocaman oldu Smile bende kızdım en alta aldım sağ tarafta durmasını istiyorum ama küçük olarak

Eklediğiniz haber kodunda with ve height değerleri vardır,bunlar uzunluk ve genişlik ayarlarıdır bunları sağ tarafa göre uyarlarsanız olur Wink
Mesaj25.06.2008, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım allah tuttugunu altın etsinnn Smile çok saol
Mesaj25.06.2008, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hasaneroglu yazmış:
arkadaşım allah tuttugunu altın etsinnn Smile çok saol

Sen de sağol Wink
Önceki mesajları göster: