Forum'da ara:
Ara

Bu Konu Size Yardımcı Oldu mu?
Evet
  50%
[ 1 ]
Hayır
  50%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2011, 06:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Linkin Adını Değiştirme

ARKADAŞLAR BEN ARAŞTIRDIM FAKAT URL İLE İLGİLİ ÇOK ŞEY BULMAMA TAĞMEN HEPSİ BOŞA GİTTİ.

URL NİN YANINDAKİNİ SİL O GÖZÜKECEK FİLAN ...FAKAT BU BEDAVA SİTEM DE OLMUYOR (BEN YAPAMADIM ) FAKAT BEDAVA SİTEMDE DAHA KOLAY BİR ŞEY BULDUM.

şÖYLE aRKADAŞLAR ...... ŞİMDİ MESELA KÖPRÜ EKLE BÖLÜMÜNE SİTENİZİN İSMİNİ YAZIN ... direkmovie.tr.gg (girerseniz sevirim ) ..... sONRA TAMAM ' A BASIN SAYFANIN NERESINE EKLEDIYSENIZ ORDA direkmovie.tr.gg
diye bir YAZI ÇIKAR ALTI ÇİZİLİ İSE TAMAMDIR.SONRA KAYDET DEYİN VE SİTENİZE GİRİN LİNK OLDUMU BAKIN ARKADAŞLAR SONRA ŞUNU YAPIN

direkmovie.tr.gg bu şekildeyken sağ tarafından bir boşluk bırakınız ki link silinebilsin . Boşluk bıraktıktan sonra artık link silineblir hale gelecektır ..sonra bunu yapın direkmoie.tr.gg 'ken mesela sadece direkmovie.tr.gg den d harfı kalsın sıldıkten sonra kaydet deyın sitenize gidip baktıgınızda d harfı gozukur ona tıkladıgınızda gene direkmovie.tr.gg gelir ha nasıl ıstedıgım gibi yapacağım diyorsanız d harfının yanına istediiniz şeyi ekleyın ''tıkla '' ''buraya ''
bunun gibi sonra ekledikten sonra d harfini silin ve tamamdr

ANLATIM UZUN OLDU AMA NAPAM ANLAMAYANLAR OLABİLİR
Mesaj22.07.2011, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş bunu yapmana hiç gerek yok. Yapman gereken şu.
Diyelim ki ziyaretçi Tıklayınız yazısına tıkladıktan sonra senin oluşturmuş olduğun ABCD sayfasına gitmesini istiyorsun.

Bunu yapmak için öncelikle bir sayfa açacaksın.
Sonra oraya ABCD Sayfasına Gitmek İçin Tıklatınız yazacaksın.
Sonra bu yazdığın yazıyı fare ile seçeceksin.
(Sanki kopyala-yapıştır yapmakçış gibi.)

Sonra o yazıyı seçtikten sonra Köprü Ekle ye basacaksın. Adresi yazacaksın. Öğrenğin: www.siteninadi.tr.gg/ABCD.htm

Sonra TAMAM diceksin. Oldu.