Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2011, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Javascript Geçişi Hatası... (Lütfen Yardım)

Siteme javascript geçişli bir tasarım ekledim ama geçişler olmuyor butona bastığımda hiçbir işlem gerçekleşmiyor... Site Linki: www.transfercambazi.tr.gg/Ana-Sayfa.htm - Yardım Ederseniz Sevinirim...
Mesaj22.07.2011, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım kodlarını ve js dosyasını atarsanız yardımcı olacağım.
Mesaj22.07.2011, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'e bugün üye olmuşsunuz ve herkesten kod istiyorsunuz sizin bu konuda pek bilginiz olduğunu sanmıyorum...
Mesaj22.07.2011, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ogrenciyis yazmış:
Tasarım kodlarını ve js dosyasını atarsanız yardımcı olacağım.

Bedava-Sitem'e bugün üye olmuşsunuz ve herkesten kod istiyorsunuz sizin bu konuda pek bilginiz olduğunu sanmıyorum...
Mesaj22.07.2011, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam hocam. Eğer tasarımın orjinal kodlarını ve js dosyanı atarsan yardımcı olacağım dedim. Yorum yapmazsan sevinirim. Sonuçta şifrenizi istemedim sizden. Sorunu çözeceğime inanıyorum. Bedava Sitemde javascript ile çalışmışlığım var.

Sorunu şöyle halledecektim: Kendi hosting alanım üzerine js dosyalarımı atıp CHMOD'u 777 yapacak, sizin kullandığınız tasarıma buradaki .js uzantılı dosyaları çağıracaktım.

Eğer hala ikna olmadıysanız tasarımı yollamayın.
Mesaj22.07.2011, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ogrenciyis yazmış:
Selam hocam. Eğer tasarımın orjinal kodlarını ve js dosyanı atarsan yardımcı olacağım dedim. Yorum yapmazsan sevinirim. Sonuçta şifrenizi istemedim sizden. Sorunu çözeceğime inanıyorum. Bedava Sitemde javascript ile çalışmışlığım var.

Sorunu şöyle halledecektim: Kendi hosting alanım üzerine js dosyalarımı atıp CHMOD'u 777 yapacak, sizin kullandığınız tasarıma buradaki .js uzantılı dosyaları çağıracaktım.

Eğer hala ikna olmadıysanız tasarımı yollamayın.

Gerekli Olan Dosyayı Özel Olarak Yolladım Kardeşim Yardımını Bekliyorum...
Mesaj22.07.2011, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saçmalığa bak ChMOD ile ne alakası haha Mr. Green
Dosyayı aldığın kaynağı ve adresi söyleyebilirsen yardım ederim.
Wink