Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2011, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Öğrenciyis (Öğrenci Portalı)

Öğrenciyis, özgün kaynaklardan yardım alınarak geliştirilen, geliştirilmeye açık bir projedir. Bu sitede öğrenciler ders başarılarını artırmak ya da ekstra bilgiler edinmek amacıyla videolu ders anlatımlarını izler, örnek testleri çözer, çözümlü testleri inceler interaktif sınavlara girerek diğer öğrenciler arasındaki yerini belirler. Kısacası Öğrenciyis eğlendirerek öğrendirir.

Öğrenciyis içerikleri ikiye ayrılır, yazarların yazdıkları özgün içerikler ve ücretli sitelerden alınmış, sizlere ücretsiz sunulmuş içerikler.

Öğrenciyis yazarları da gerçek hayatta öğrenci oldukları için öğrencilerden anlar, öğrencilerin anlama biçimlerine göre ders yazar, anlatır.

Eğer bir öğrenci resimlerle öğreniyorsa onun eğitimi resimli olarak, yazarak öğreniyorsa yazı ağırlıklı olarak gerçekleştirilir.

Bu eğitimler alanında uzman öğretmenlerden yardım alınarak hazırlanacaktır.

Sadece bizi bekleyin
Geliyoruz Smile

Kod:
Sitemiz daha yapım aşamasında bile değil. En başlardayız. Üye olmak isteyen iletişime geçebilir. Bu konu projeden haberiniz olsun diye açılmıştır. [b]Projeye[/b] puan verebilirsiniz :)
Mesaj22.07.2011, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu dediklerinin hepsini yapabilmen aylarını alır , yanlış paylaştığında çalıntı birşey paylaştığın 2 saniyede silinir Very Happy ben böyle birşeyle uğraşmam ama yinede sen bilirsin
Mesaj22.07.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla abi bakıcaz işte. Yapabileceğimi biliyorum arkadaşlar falan da var çok vakit gerekmeyecek. Son dediğini anlayamadım ama. Şimdi sen çok bişi biliyosun bize öğretmenlik taslama diyenler de olacaktır, notlarımın 480 civarlarında seyrettiğini rahatlıkla söyleyebilirim Smile
Mesaj22.07.2011, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçeriğin Ne Kadar kendine öz olursa o kadar iyi bir site olur başarılar ne diyim Very Happy
Mesaj22.07.2011, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler yardımlara, önerilere açığım Very Happy
Mesaj22.07.2011, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tür siteler var ve çok ta ilgi görüyor. Ama zahmetli bir iş . Yinede başarılar Cool
Mesaj22.07.2011, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarim-lifes yazmış:
İçeriğin Ne Kadar kendine öz olursa o kadar iyi bir site olur başarılar ne diyim Very Happy

Bu sözüne katiliyorum, proje güzel umarim herşey istediğin gibi olur
Mesaj22.07.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.youtube.com/watch?v=cQU6N5SHAZQ

Bu linkten tanıtımvari videomuzu izleyebilirsiniz. 30 saniyelik. 8.sınıf Türkçe konu anlatımı Smile
Mesaj22.07.2011, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ogrenciyis yazmış:
Valla abi bakıcaz işte. Yapabileceğimi biliyorum arkadaşlar falan da var çok vakit gerekmeyecek. Son dediğini anlayamadım ama. Şimdi sen çok bişi biliyosun bize öğretmenlik taslama diyenler de olacaktır, notlarımın 480 civarlarında seyrettiğini rahatlıkla söyleyebilirim Smile

benim de sbs puanım 6. sınıfta 477 - 7. sınıfta 480 Smile belki yardımcı olabilirim Smile
Mesaj22.07.2011, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

kolay gelsin bakalım Very Happy
Mesaj23.07.2011, 00:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar.
Mesaj23.07.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Metin2 tabiki olur Smile Modem yeniliyoruz Pazartesi'ye kadar guncellenenemeyecek
Mesaj25.07.2011, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mikronet'in CSS Tasarımına Geçtim Smile
Mesaj25.07.2011, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Menü vs her şey eklendi. Akşama da logoyu yapacağım. Bazı teknik sorunları düzelteyceğim.

İyi Günler!
Mesaj25.07.2011, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: