Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2011, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Efekt Eklemek

Arkadaşlar, benim küçük kuzenlerim film çekmişler Smile Benden yardım istediler filmlerine efekt, animasyon falan eklemek için. İstedikleri özellikleri -onların cümleleriyle- şöyle sıraladılar: "Böyle bazen korku sesleri falan girsin. yumruk sesi falan ekleyelim, ellerimizden şimşekler falan çıksın. Aduket efekti shoryuken efekti falan yapabilelim. Ha bir de oyunlardaki gibi üstte canımızın gösterildiği şeritler olsun." Mr. Green
Aduket ve shoryuken kelimelerinden de anlayabileceğiniz gibi bu çocuklar streetfighter oynuyorlar ve filmlerini de böyle çekmek istiyorlar. Ben bunlara nasıl bir program önerebilirim sizce? Bunlar 9-10 yaşlarındaki çocuklar... Türkçe olması lazım bu programın.
Mesaj28.07.2011, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

9-10 yaşlaarındaki çocukların kullanabileceği bir program bilmiyorum Very Happy
Mesaj28.07.2011, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi 9-10 yaşında dediniz. Ben ulead video studio desem program İngilizce, Türkçe yaması var mı, bilmiyorum. Olsa bile anladığım kadarıyla bu çocukların ihtiyacının çok üzerinde olur. Hem karışık da gelebilir. Animasyonvari bir film çekmek istemişler galiba. Ama onlara göre bir program bilmiyorum ki... Ne desem yanlış olur gibi geliyor.
Mesaj28.07.2011, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam 9-10 yaş için olmasa da biraz basit ve ihtiyaç karşılayabilecek Türkçe program önerebilir misiniz? Hepsini yapamayacaklarını biliyorum. Ama ben de yardımda bulunabilirim.

Ulead video studio programını araştırmıştım. Biraz profesyonel ve karışık geldi bana...
Mesaj28.07.2011, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel...
Önceki mesajları göster: