Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2011, 23:14 (UTC)    
Mesaj konusu: bu ne ...siteleri

valla support-tr( at )webme.com ( not. [ at ] değil @ Wink ) mesaj atmakla uğraşamam konuyuda silersiniz şu siteleri bi silin ya:

.....

valla başka vardı ama offline olmuşlar göremedim neyse bunlara kaldı bs artık Sad Sad Sad Shocked Shocked Shocked Exclamation Exclamation Exclamation Neutral Neutral Neutral Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

siz çaresine bakarsınız

En son sanal-ingilizce tarafından 04.08.2011 23:30:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.08.2011, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bu ne travesti siteleri

sanal-ingilizce yazmış:
valla support-tr( at )webme.com ( not. [ at ] değil @ Wink ) mesaj atmakla uğraşamam konuyuda silersiniz şu siteleri bi silin ya:

.....

valla başka vardı ama offline olmuşlar göremedim neyse bunlara kaldı bs artık Sad Sad Sad Shocked Shocked Shocked Exclamation Exclamation Exclamation Neutral Neutral Neutral Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

siz çaresine bakarsınız

bende çok böyle sitelere denk geliyorum iğrençççççççç

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.

En son baks-bani tarafından 04.08.2011 23:30:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.08.2011, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteler ile hakan bey ilgilenmektedir.Eğer hakan bey'e bilgi verilmediği müddetçe o siteler karşınıza çıkması normaldir.Support'a yardım etmeden o siteleri temizlemek uzun sürer,Modlar site işlemleri ile ilgilenmemektedir.
support-tr( at )webme.com adresine mail atarak gereken işlemleri başlatabilirsiniz..
Önceki mesajları göster: