Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2011, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Site fikrim ! (Herhangi 1 Oyunda uzmanlaşmış kişiler)

Arkadaşlar merhaba,

Bir site kurmayı düşünüyorum sevgili internet kullanıcıları için..Bir destek hattı oluşturup,isteyen kişi girip bağlanabilecek istediği oyun hakkında efendi efendi sorusunu soracak,bizde cevaplayacağız.Şuan gönüllü kişiler arıyorum ama eğer site günde 200-300 tıklama gelirse sitemize reklam alırız..(Banka hesabınız varsa süper olur.) İyi günler,katılmak isteyenler mesaj atabilir,açılacak site hakkında herşeyi sorabilirler..Hayırlı ramazanlar !
Mesaj05.08.2011, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer katılacaksanız lütfen mesajda hangi oyunda uzman olduğunuzu belirtin..!
Mesaj06.08.2011, 00:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

'Efendi efendi soru sormak'. Sanırım daha önce soru soranlarla başınız belaya girdi. Herneyse. Güzel bir çalışma olur umarım. Başarılar dilerim.
Mesaj06.08.2011, 05:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle teşekkür ederim Very Happy yok başım belaya girmedi,mesela "bakın bunu söyleyin yoksa sizi bulur boğazınızı keserim." diyen liseliler daha hayatta Mr. Green onun için yazdım...Very Happy
Mesaj06.08.2011, 05:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

online oyunlardan knight onlineden kuzenim , mt2den çok olmasa da anlıyorum , oyun kurulumları çalıştıramama gibi şeylerle ilgilenirim
Mesaj06.08.2011, 05:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada banka hesabını halledebilirim belki adsense alırız
Mesaj06.08.2011, 06:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Destekleriniz için sonsuz teşekkür berkant ! Msn yi ekle,ayrıntılı konuşalım Smile Arkadaşlar katılmak isteyeniniz varsa oyundestekk( at )hotmail.com ekleyin!
Mesaj06.08.2011, 06:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Destekleriniz için sonsuz teşekkür berkant ! Msn yi ekle,ayrıntılı konuşalım Smile Arkadaşlar katılmak isteyeniniz varsa oyundestekk( at )hotmail.com ekleyin!
Mesaj06.08.2011, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wolfteamda iyiyimdir,teğmen rütbeli çarım var.
Mesaj06.08.2011, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj atıldı.
Mesaj06.08.2011, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkiyewolfteamhack yazmış:
Öncelikle teşekkür ederim Very Happy yok başım belaya girmedi,mesela "bakın bunu söyleyin yoksa sizi bulur boğazınızı keserim." diyen liseliler daha hayatta Mr. Green onun için yazdım...Very Happy
Rica ederim de sana katılmıyorum. Muhtemelen yüzbinlerce liseli de seninle aynı fikirde değil. Karşılaştığın bir problemi önyargılarınla birleştirerek genelleyemezsin! Sin! Sin! Sin!

Aaaa.
Mesaj06.08.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tımarhane insanı yoruyor galiba Laughing
Önceki mesajları göster: