Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2011, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu: css ciler girin tasarımlazım:(

beyler bana standart bir film tasarımı lazım bloglara benzer acaba mesaj olarak tasarımı yazrmısnız css olcak konu yonlendırmeyın lutfen acıl lazımm
Mesaj08.08.2011, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Yeri Burası Değil
Mesaj08.08.2011, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece yardim istiim d
Mesaj09.08.2011, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

caliskan-blog yazmış:
Konu Yeri Burası Değil

Sanane lan moderatörmüsün yeter lan sizden çektigimiz Herkes moderatör olmuş sanki adam bi yardım istiyo 10 cevap var bi bakiyom 10 uda konu yeri bura değil diyo değilse değil sana ne oluyor ? :S
Mesaj09.08.2011, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

duko adm ol az bensadece yardım ıstedım calıskan blog dogruyu soyluyo burası konu yerı deıl
Mesaj09.08.2011, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

filmsiz yazmış:
duko adm ol az bensadece yardım ıstedım calıskan blog dogruyu soyluyo burası konu yerı deıl

Neden ? beyninde sorunmu war gelip burada açiyon kıtmısın olum sen konunun yeri burasi değilse burada açmican halla halla sizlemi uğraşalım bea :Sss
Mesaj09.08.2011, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

salakmısn velet css bolumu burası yardım ısterım sanane sennedalıon kufuryıcensımdı
Mesaj09.08.2011, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyler Sakin...
Mesaj10.08.2011, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogukan-16 yazmış:
caliskan-blog yazmış:
Konu Yeri Burası Değil

Sanane lan moderatörmüsün yeter lan sizden çektigimiz Herkes moderatör olmuş sanki adam bi yardım istiyo 10 cevap var bi bakiyom 10 uda konu yeri bura değil diyo değilse değil sana ne oluyor ? :S
arkadaşı uyarıyoruz uyarıyoruzki birdaha böyle bir konu açarken aklına gelsin ve o konu adına açılmış sabit başlıktan devam etsin Wink
Mesaj11.08.2011, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu: s

arkadaşlar dün çok sinirliydim zaten filmsiz.tr.gg silindi zaten bana hakaret ettiği için şikayet ettim çalışkan blog sende kusra bakma çok sinirliydim bulaşacak birini ariyodun ama filmsiz bunu haketti bana yolladıgı mesajları görseydiniz sizde bana hak verirdiniz.
Önceki mesajları göster: