Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2011, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu: kanser oln arkadşım için ;;

allah rızası için buna o kadar ihtiyacımız var kii ellerimizi açıp dua edelim...kalbim kaldırmıyor...herşekilde bana dua yardımı yazarsanız sevinirim sevdiklerim sevmediklerim ben burdan herkeze sesleniyorummm kalbinizi yüreğinizi açıp dua edermisiniz?arkadaşımın acı içinde kıvranıp ölemesini kabullenemiyorum...ne olur yardım edinn sadece elleriizi açın ve dua edin hepimiz el ele vereip birlikte olalım allah rızası için lütfennn.ben şuanda sinirimden bile ağlıyorum nasıl olur diye onun yaşamaya hakkı var daha 27 yaşında .... Crying or Very sad Crying or Very sad ve bende kafayı yemek üzereyim kabullenemiyorum...birlik olalım arkdaşlar sizlere sesleneiyorum ne olur duyun sesimi neolur,,,sinem güzel
Mesaj11.08.2011, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN BU DURUMDA OLAN ARKADAŞINI VE HERKESE ALLAH YARDIM ETSİN ŞERİ VEREN ALLAH ÇARESİNİDE VERİR.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj11.08.2011, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

allah şifa versin kardeşimizin çektiği acılar günahlarına kefaret olur inş

salavatı tefriciye çekin
Mesaj11.08.2011, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

aYRICA nE KADAR mORAL o KADAR iYİ OLUR ARKADAŞIM HEP MORAL VERİN AYRICA BİR SORUM VAR ARKADAŞIN KANSER OLDUĞUNU BİLİYORMU?

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj11.08.2011, 23:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok geçmiş olsun.. çok üzüldüm Sad. Allah acil şifalar versin .Amin
Mesaj12.08.2011, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah yardımcınız olsun.Dualarımız sizinle.Geçmiş olsun kardeşim.

M.Aslan
Mesaj14.08.2011, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu: YAŞAMVEDUA

ARKADAŞLAR BÜTÜN MESAJLARINIZI OKUDUM UMARIM KABUL OLUR..ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN..MUTLULUK VE SAĞLIK İÇİNDE YAŞAMANIZI;GÜZEL GÜNLER GEÇİRMENİZİ ALLAHTAN TEMENNİ EDERİM..
Önceki mesajları göster: