Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2011, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme giren kullanıcılar nasıl resim yükleyebilirler ?

Siteme giren kullanıcı üye ise yorum yapabiliyor ancak yorum yazdığı o pencereye nasıl resim ekliyebilecek ayrıca siteme ekstralardan forum ekledim bu foruma üye olanlar girip konu açıp metin yazdıklarında resim nasıl ekliyebilecekler. şu anda bunu bana soran çok üyem var. ve ben çözüm bulamıyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz. Ayrıca sitemde sağ tıklama engeli var. resim eklemede bu sorun olabiliyor mu? bir de bu sağ tıklama engelini sitede tüm sayfalar için değilde bazı sayfalarda etkili kılabiliyormuyuz? örneğin sitemdeki konu başlıklarında bu engel olsa fakat forum bölümünde olmasa olabiliyor mu ? üyelerimin bu resim ekleme sorununa çözüm bulmayınca sitemin takipcileri azalıyor. lütfen yardım edin.şimdiden teşekkürler.
Mesaj14.08.2011, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Ben Kadir Kaya;

Kardeşim Öncelikle Üyelerin Resim Yüklemesini Sağlayacak Tek Çözüm Yine Jotform. Jotformdan resim gönderme paneli hazırlayabilirsin.

Tıklama Engeline Gelince Evet Sadece İstediğin Sayfalara Ekleyebiliyorsun.
Örneğin Senin Şuan iki adet sayfan var.
Birinin adı Sempati Diğerinin Adı Tasarım Olsun. Sen sağ tıklama engelini tasarımın üzerine vb. yerlere ekleyince iki sayfadada engel olur. Fakat sen sağ tıklama engel kodunu Sempati sayfasının kaynak bölümüne eklersen sadece sempati sayfasında engel olur.

Tabi Extralar bölümündeki sağ tıklama engelini kullanıyorsan başka.
Eğer tek sayfada engel olsun istiyorsan O extrayı sil sağ tıklama engeli kodunu kullan...

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj14.08.2011, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle mesajınız için teşekkürler.
Ben ekstralardaki sağ tıklama engelini kullanıyorum.Sitemde kod kullanmamaya çalışıyorum çünkü sağlıklı olmuyor kodlar.Bildiğiniz bana önerebileceğiniz bir sağ tıklama kodu var mı ?

Ayrıca şu üyelerin resim ekleme sorununu kesin çözmem gerekiyor. Sırf bu yüzden kaybettiğim takipçilerim oldu.bu sorun yüzünden siteyi çok amatör buluyorlar.Bahsettiğiniz Jotform ile ilgili ise hiçbir bilgim yok.Jotformdan resim gönderme paneli hazırlayabilmek için yapılacakların analatıldığı bir bölüm var mı acaba? bu iş çok mu zor...Herşey çok güzel giderken bu sorun yüzünden sitede sorun yaşamak beni çok üzüyor Sad

İlginiz ve açıklayıcı cevabınız için tekrar teşekkür ederim Smile
Mesaj14.08.2011, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Java Yüklü olmadığından kontrol edemedim ama sen dene.

Kod:
<script language=JavaScript>
<!--</p>
<p>var message="Bu Özellik Kapali!";</p>
<p>///////////////////////////////////
function clickIE4(){
if (event.button==2){
alert(message);
return false;
}}</p>
<p>function clickNS4(e){
if (document.layers||document.getElementById&&!document.all){
if (e.which==2||e.which==3){
alert(message);
return false;
}}}</p>
<p>if (document.layers){
document.captureEvents(Event.MOUSEDOWN);
document.onmousedown=clickNS4;
}
else if (document.all&&!document.getElementById){
document.onmousedown=clickIE4;
}</p>
<p>document.oncontextmenu=new Function("alert(message);return false")</p>
<p>// -->
</script>

Jotform konusuna gelince sen bi gir siteye bak anlarsın. anlamazsan anlatırım..Smile

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Önceki mesajları göster: