Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2011, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım geç geliyor

Arkadaşlar benim internet sitem "İddaa Tahminleri" üzerine kurulu bu yüzden iddaa'ya yönelik bir tasarım buldum "İCEBLUE" olarak siteme ekledim fakat siteye birisi girince tasarım 2-3 saniye sonra geliyor 2-3 saniyeliğine kodsuz İCEBLUE gözüküyor bunun nedeni ve çözümü nedir?

Teşekkürler / Emre
Mesaj14.08.2011, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

İddia ile ilgili ya da diğer kodlar Iceblue'yu kasıyordur. Kasmak. Daha uygun bir kelime bulamadım. Üzgünüm.
Mesaj14.08.2011, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çözümsüzmü :S ?
Mesaj14.08.2011, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sistenize baktım öyle bir sorun göremedim.
Kodları daha basit yazman lazım. Belki de sisteme tam olarak uygun değildir. Kodu basitleştirmek biraz profesyonel işi... Yapabileceğine inanıyorsan dene. Ama tasarımlarda şöyle bir şey vardır: Bir şeyi değiştirdin mi her şeyi değiştirmen lazım tasarım bozulduğu için...

Başka bir ice-blue tasarım bulabilirsin.

Gerçii bu sıralar ice-blue tasarım kullanan tr.gg sitelerinde bu sorunu farkediyorum. Belki de sistemde bir sorun olmuştur. Öyleyse hakkında düzeltilir zaten...
Mesaj14.08.2011, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun Sizin İnternet Hızınızdada Olabilir.
Mesaj14.08.2011, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece bende degil arkadaşlarmdada aynı sorunu görüyoruz fakat öglen saatlerinde öyleydi smdi öyle degil İDDAAyla ilgili başka tasarım bilen varsa çok rica ediyorum paylaşablrmi benimle.
Mesaj14.08.2011, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tutuyo yazmış:
sadece bende degil arkadaşlarmdada aynı sorunu görüyoruz fakat öglen saatlerinde öyleydi smdi öyle degil İDDAAyla ilgili başka tasarım bilen varsa çok rica ediyorum paylaşablrmi benimle.
bilmiyorum ama yapan arkdaşım var eğer kim oldugunu söylememi istiyorsan mesaj at yoksa burda reklama girer.
Mesaj15.08.2011, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni tasarım blucam mecbur .s iddaa'yla ilgili tasarımda yok 2 gündür arıyorum of of .s yardmcı olr lütfen.
Mesaj15.08.2011, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım resimleri sitende yüklü değilse sitene yükle

Rolling Eyes
Mesaj15.08.2011, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

çözümü çok basit tasarımın resimlerini gif yap ozaman hızlanır ,tasarımındaki resimlerin boyutu buyuk olduğu için siteye giren kişiye resimler geç yüklenir dolayısıyla site geç açılır ,gif çok kaliteyi bozabilir renk yoğunluğu çok olan resimleri jpg yapmanı tavsiye ederim
Önceki mesajları göster: