Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2011, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Beyazları Transparan Yapmak

Arkadaşlar ben bu resimdeki beyaz kısımları transparan yapmak istiyorum.
http://img.webme.com/pic/m/mudafam/logo76-80.png

Nasıl yapabilirim?
Mesaj16.08.2011, 00:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Bu fotoğrafın içinden onları etrafı transparan bir şekilde çıkaramazsın.Yapman gereken başka iconlar bulmak.Bunların aynısın ve hatta çok daha iyilerinin olduğunu bildiğim bir site var. http://www.iconarchive.com/ Bu site aracılığıyla istersen bir katogori seçerek istersen ingilizcen kötü ise google çeviriden istediğin fotonun kısa kelimeleriyle bu sitede arama yaparak bulabilirsin.

Kolay gelsin.
İyi günler dilerim.
Mesaj16.08.2011, 00:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

adobe photoshoptan saydam yapılıyor sende yapabilirsin .
Mesaj16.08.2011, 01:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ikinizede teşekkür ederim. Ben bunu transparan yapmanın yolunu buldum ve yaptım photoshoptan Smile
Mesaj16.08.2011, 01:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

mudafam yazmış:
Arkadaşlar ikinizede teşekkür ederim. Ben bunu transparan yapmanın yolunu buldum ve yaptım photoshoptan Smile

zaten ben söyledim Very Happy
Mesaj16.08.2011, 01:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi bakalım hayırlı sahurlarİKolay gelsin.
Mesaj16.08.2011, 01:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

korany yazmış:

sizede.
Mesaj16.08.2011, 02:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

korany yazmış:

Sizede.

Aykut-Servis sen söyledin ama nasıl yapılacağını söylemedin. Ben biliyordum photoshoptan yapılacağını nasıl yaplacağını bilmiyordum Very Happy . Youtubeden videolarını bulup öğrendim Smile

Bu arada sayın Korany, verdiğiniz sitede bugün ve bundan sonra çok işime yarayacak, çok teşekkür ederim. Smile
Mesaj16.08.2011, 02:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

mudafam yazmış:
korany yazmış:

Sizede.

Aykut-Servis sen söyledin ama nasıl yapılacağını söylemedin. Ben biliyordum photoshoptan yapılacağını nasıl yaplacağını bilmiyordum Very Happy . Youtubeden videolarını bulup öğrendim Smile

Bu arada sayın Korany, verdiğiniz sitede bugün ve bundan sonra çok işime yarayacak, çok teşekkür ederim. Smile

e sormadın ki Very Happy
Mesaj16.08.2011, 02:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

mudafam yazmış:
korany yazmış:

Sizede.

Rica ederim.
Önceki mesajları göster: