Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2011, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: iftiraaaaaaa

Lütfen hakkımı savunun osmantalay.tr.gg tasarımı kaldırmamı istiyor ama http://www.studiopress.com/demo/serenity.html adresinde studiopress.com tasarımı paylaşmış. kodlayabilen herkes kullanabilir .Ama bıktıım bu uyarılardan lütfen modlara bildirin hakkımı Savunun!!!
Mesaj15.08.2011, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

sallama lan
&nbsp;osmantalay.tr.gg tasarımı kaldırmamı istiyor ama &nbsp; &nbsp;&nbsp;http://www.studiopress.com/demo/serenity.html<br />
adresinde studiopress.com tasarımı paylaşmış. kodlayabilen herkes kullanabilir .Ama bıktıım bu uyarılardan<br />
&nbsp;l&uuml;tfen modlara&nbsp;bildirin &nbsp; hakkımı<span style="font-size: xx-large; "> </span><span style="color: rgb(255, 0, 0); "><span style="font-size: xx-large; ">Savunun</span></span><br type="_moz" /> </div>

bune şerefsiz seni Evil or Very Mad
Mesaj15.08.2011, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

&nbsp;osmantalay.tr.gg tasarımı kaldırmamı istiyor ama &nbsp; &nbsp;&nbsp;http://www.studiopress.com/demo/serenity.html<br />
adresinde studiopress.com tasarımı paylaşmış. kodlayabilen herkes kullanabilir .Ama bıktıım bu uyarılardan<br />
&nbsp;l&uuml;tfen modlara&nbsp;bildirin &nbsp; hakkımı<span style="font-size: xx-large; "> </span><span style="color: rgb(255, 0, 0); "><span style="font-size: xx-large; ">Savunun</span></span><br type="_moz" /> </div>
Mesaj15.08.2011, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sensin uleyn tasarımı kodladım yemin ederim şu an çok sinirliyim konuşma abuk subuk
Mesaj15.08.2011, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu free tasarımdır hmm osmantalayın tasarımının free oldugunu bılmıyordum tamam osmantalay emek vermıs o kadar duzenlemesını yapmıs fakat madem free tasarım o yuzden sorun olmaz ıstedıgın moderatöre sorabılırsın ortada kanıt var cunku Wink

Mesaj16.08.2011, 06:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar free tasarım kullanıyor kendi tasarımıymış gibi kaldır tasarımı diyor
Mesaj16.08.2011, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Meseleyi Aranızda Halletseniz İyi Olur En Azından Forumda Olay Çıkmaz .
Mesaj16.08.2011, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

adamı niye suçluyorsun ki orda osmantalay.tr.gg diye yazan yer ana sayfasında yapmış olduğu yazı

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj16.08.2011, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

pchakkindabildikleriniz yazmış:
Alıntı:

adamı niye suçluyorsun ki orda osmantalay.tr.gg diye yazan yer ana sayfasında yapmış olduğu yazı

tamam lütfen kavgaya girmeyelim biz konuyu kapatmak için uğraşıyoruz siz ortalığı alevlendiriyorusunuz lütfen konu kilit
Mesaj16.08.2011, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adam free css tasarım kullanıyor isteyen herkes kullanabilir sitemi haksız yere kapatabilirler ancak ben hakkımı son damlasına kadar savunacağım..
Ayrıca sitesine yazmış tasarım 10 TL ye satılık diye ama studiopress.com
da yayınlanan tasarımı satarak bizleri kandırmış oluyor...Lütfen hakkımı savunun
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Crying or Very sad Sad
Mesaj16.08.2011, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafipad yazmış:
Adam free css tasarım kullanıyor isteyen herkes kullanabilir sitemi haksız yere kapatabilirler ancak ben hakkımı son damlasına kadar savunacağım..
Ayrıca sitesine yazmış tasarım 10 TL ye satılık diye ama studiopress.com
da yayınlanan tasarımı satarak bizleri kandırmış oluyor...Lütfen hakkımı savunun
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Crying or Very sad Sad

arkadaşım hakkını aramak istiyorsan supporta hakan beye mesaj at boş konular açma lütfen aranızda olay çıkmış foruma neden yayıyorsunuz ortalıgı kızıştırıyorsunuz.
Mesaj16.08.2011, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafipad.tr.gg seni sonuna kadar destekliyoruz. Osmantalay.tr.gg nin Free CSS tasarım kullandığını duyunca şaşırdım sonuçta free olduğu için grafipad a katılıyorum
Mesaj16.08.2011, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

chdkrks yazmış:
grafipad.tr.gg seni sonuna kadar destekliyoruz. Osmantalay.tr.gg nin Free CSS tasarım kullandığını duyunca şaşırdım sonuçta free olduğu için grafipad a katılıyorum

lütfen taraf tutmayalım konuya müdale etmeyin lütfen konu kilit yoksa olay iyice büyüyecek .
Mesaj16.08.2011, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu: ee

sakin dostlar bir site için birbirinizi kırmaya değmez. Very Happy
Mesaj16.08.2011, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ee

hayatfizik yazmış:
sakin dostlar bir site için birbirinizi kırmaya değmez. Very Happy

tamam da ben duvara mı konuşuom lütfen konu kilit konuya müdale etmeyiniz ..