Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2011, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu: IDAMI-Kişisel Site

Arkadaşlar, sitemi değerlendirmenizi istiyorum. Hala eksiklerim var. Eklemeye devam ediyorum içerikleri. Şu an için ekleyip de sayfama link koymadığım o kadar çok sayfam var ki ama eklemeye devam ediyorum.

Tasarımın basitliğini eleştirebilirsiniz. Daha şatafatlı tasarımlar çizebilirim ama şimdilik bu tasarım ihtiyacımın neredeyse tamamını karşılıyor.

10 üstünden değerlendirebilir misiniz her yönüyle?
Teşekkürler...
Mesaj15.08.2011, 04:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım kötü tamamlanması gerekeken yerler var şimdi bir değerlendirme yapamam ne desem yalan olur eksiklerinizi tamamlayın o zaman bir değerlendirme yaparız Wink
Mesaj15.08.2011, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
tasarım kötü tamamlanması gerekeken yerler var şimdi bir değerlendirme yapamam ne desem yalan olur eksiklerinizi tamamlayın o zaman bir değerlendirme yaparız Wink

yorumunuz için teşekkür ederim Smile Evet biliyorum eksiklerim var kapatmaya çalışıyorum...
Mesaj16.08.2011, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz içerik bakımından başarılı. Ama eklenecek bölümleri tamamlanmadığı için rahatsız ediyor. İçerik 8/10

Tasarım: Hem kullanışlı hem görsel tasarıma sahip olmanız gerekir. Evet kullanışlı ama pek görsel değil. Çok basit görünümlü gibi geldi Tasarım: 6/10

Size ve sitenize Başarılar Smile
Mesaj16.08.2011, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz genel olarak gayet iyi fakat bence üstteki kayan haberlerin arkaplanını değiştirmeli ya da kaldırmalısınız.. Siteyi biraz bozmuş onlar...

10/8.5
Mesaj16.08.2011, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

@miratoplist:
Teşekkür ederim zaten eklenecek bölümlerinin içerikleri belli sadece tam olarak nasıl yerleştireceğim siteme onu düşünüyorum.

Tasarım konusunda da haklısınız en kısa zamanda yeni tasarımımı görebilirsiniz. Fakat şu sıralar tasarımımı çizme-kodlama konusunda yeterli zamanı bulamıyorum. Şöyle düşündüm: Önce içerikleri ekleyeyim sonra tasarım çizeyim. Mesela tasarım içeriğime uymaz falan değil mi? Zaten önemli olan içerik benim için...
Mesaj16.08.2011, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Siteniz genel olarak gayet iyi fakat bence üstteki kayan haberlerin arkaplanını değiştirmeli ya da kaldırmalısınız.. Siteyi biraz bozmuş onlar...

10/8.5

Çok teşekkür ederim değerlendirmeniz için. Kayan haber üzerinde uğraşacağım Smile
Mesaj16.08.2011, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

idami yazmış:
aykut-servis yazmış:

yorumunuz için teşekkür ederim Smile Evet biliyorum eksiklerim var kapatmaya çalışıyorum...

Öncelikle Ben Tasarımınızı Değiştirmenizi Öneriyorum
Çok Göze Batıyor Ne Yalan Sölim Çünkü Başlık Resimi Yok
Yazı Fln Var İnsan Bir Arka Planı Değiştirir En Azından Daha Güzel oLur.
Mesaj16.08.2011, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aykut-servis:
Dediklerinizde haklılık payınız var ama
- Başlık resmi Konusunda bir iki düşüncem vardı. Ekledim ama tasarıma göre çok sırıtıyordu. Şu sıralar rafa kaldırdım bu düşüncemi...
- "Yazı Fln Var İnsan Bir Arka Planı Değiştirir" derken ne demek istediğinizi anlamadım. Yazı olması mı kötü yoksa yazı varken arka planın basit olması mı kötü? İlk dediğimse demek istediğiniz, üzerinde uğraşacağım. Ama ikinciyi demek istediyseniz aklım yatmadı o konuya. Yazı varken arka planın çok renkli olması görsel açıdan pek hoş olmaz.

Arka plan, adı üstünde, ben onu arka planda tutarak içeriğe dikkat edilmesini sağlamayı amaçlıyorum...
+ Yorum için teşekkürler
Mesaj16.08.2011, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı beğendim
Mesaj16.08.2011, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

idami yazmış:
@aykut-servis:
- Başlık resmi Konusunda bir iki düşüncem vardı. Ekledim ama tasarıma göre çok sırıtıyordu. Şu sıralar rafa kaldırdım bu düşüncemi...
- "Yazı Fln Var İnsan Bir Arka Planı Değiştirir" derken ne demek istediğinizi anlamadım. Yazı olması mı kötü yoksa yazı varken arka planın basit olması mı kötü? İlk dediğimse demek istediğiniz, üzerinde uğraşacağım. Ama ikinciyi demek istediyseniz aklım yatmadı o konuya. Yazı varken arka planın çok renkli olması görsel açıdan pek hoş olmaz.

Arka plan, adı üstünde, ben onu arka planda tutarak içeriğe dikkat edilmesini sağlamayı amaçlıyorum...
+ Yorum için teşekkürler

Tamam Sizin Siteniz Bir Şey Diyemem
Amacım Sizi Rencide Etmek Değildir ;)
Sadece Siteniz Daha Güzel OLsun Diye Dil Döküyorum
O Zaman Tasarımı Değiştirmeniz Bence En Doğrusu
Şuana Kadar Hep Aynı Tasarımı Kullanıyorsunuz ;)
Biraz Farklı Renklere Kaçın Hayal Gücünüzü Geliştirin
Daha Başarılı Olmak İçin Elinizden Ne Geliyorsa
Yavaş Yavaş Yapın Sonra Güzel Bir Değerlendirme Yaparız :wink:
İyi forumlar

Mesaj16.08.2011, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
idami yazmış:
@aykut-servis:

+ Yorum için teşekkürler

Tamam Sizin Siteniz Bir Şey Diyemem
Amacım Sizi Rencide Etmek Değildir Wink
Sadece Siteniz Daha Güzel OLsun Diye Dil Döküyorum
O Zaman Tasarımı Değiştirmeniz Bence En Doğrusu
Şuana Kadar Hep Aynı Tasarımı Kullanıyorsunuz Wink
Biraz Farklı Renklere Kaçın Hayal Gücünüzü Geliştirin
Daha Başarılı Olmak İçin Elinizden Ne Geliyorsa
Yavaş Yavaş Yapın Sonra Güzel Bir Değerlendirme Yaparız Wink
İyi forumlar

Rencide olmadım zaten yorumunuz için teşekkürler Smile
Tasarım konusunda hak verdim zaten bunu önceki mesajlarımda da söyledim. En kısa zamanda yeni tasarımla karşınızdayım. Fakat kabul etmelisiniz ki hoş tasarım ha deyince de bulunmuyor.
Mesaj16.08.2011, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafipad yazmış:
tasarımı beğendim

Yorumunuz için teşekkürler Very Happy
Mesaj16.08.2011, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık resmini aşağıdaki resim ile değiştir.. İstersen başka özelliklerde ekleyebilirim resme...

Mesaj19.08.2011, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Başlık resmini aşağıdaki resim ile değiştir.. İstersen başka özelliklerde ekleyebilirim resme...

Resim için teşekkürler, yalnız sitemin tasarım kodu bu remi eklediğimde biraz kayıyor. Bunun için tasarımın kodunu ayrıntılı olarak gözden geçirmem gerekiyor. Bu sorunu hallettiğimde -eğer tasarımımı değiştirmezsem- resminizi ekleyeceğim Smile
Hem yorumunuz hem de uğraşınız için teşekkürler Very Happy
Önceki mesajları göster: