Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2011, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Belirli sayfalara yorum nasıl atılıyorr??

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi.Ben sadece belirli,istediğim sayfalara yorum attırmak istiyorum.
Bunun kodu felan varmı?

Mesaj16.08.2011, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstraları değiştir Arrow Ekstrayı ekle Arrow Yorumlar

Sonra

Sadece bazı sayfaları yorum yapılabilir olarak ayarlamak ister misin? ("hayır" dersen ziyaretçiler her sayfayı yorumlayabilirler, eğer "evet" dersen yorum yapılmasını istediğin/istemediğin sayfaları teker teker "Sayfalarımı degiştir" den seçebilirsin) işaretle

kaydet de

Sayfalarımı değiştir Arrow İstediğin sayfayı seç Arrow Seçenekleri göster de Arrow Yorumlanabilir De Arrow Kaydet de bitti Very Happy
Mesaj16.08.2011, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstraları Değiştir > Ekstrayı Ekle > Yorumlar > Sadece bazı sayfaları yorum yapılabilir olarak ayarlamak ister misin? ("hayır" dersen ziyaretçiler her sayfayı yorumlayabilirler, eğer "evet" dersen yorum yapılmasını istediğin/istemediğin sayfaları teker teker "Sayfalarımı degiştir" den seçebilirsin) seçeneğine tıkla daha sonra

Sayfalarımı Değiştir > Yorumlanacak Sayfaya Tıkla > Sayfa isminin altında seçenekleri göster var ona tıkla > yorumlanabilir seçeneğine tıkla ve kaydet Smile
Mesaj16.08.2011, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim arkadaşlar.
Bunca zamandır bsdeyim bunu öğrenemedim Smile

Mesaj16.08.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben cevapladm niye tekrar yazıyorsun Question
Mesaj16.08.2011, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

icon-blog yazmış:
Ekstraları değiştir Arrow Ekstrayı ekle Arrow Yorumlar

Sonra

Sadece bazı sayfaları yorum yapılabilir olarak ayarlamak ister misin? ("hayır" dersen ziyaretçiler her sayfayı yorumlayabilirler, eğer "evet" dersen yorum yapılmasını istediğin/istemediğin sayfaları teker teker "Sayfalarımı degiştir" den seçebilirsin) işaretle

kaydet de

Sayfalarımı değiştir Arrow İstediğin sayfayı seç Arrow Seçenekleri göster de Arrow Yorumlanabilir De Arrow Kaydet de bitti Very Happy

tşkler.