Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2011, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu: pagerank 3 oldu

Yaklaşık 1,5 senedir üzerinde çalıştıgım sitemin pagerankı 3 oldu (yarın birgun yine duser de)
Neyse içerikte sorunum yok gibi.Sol ve sag menüler haricinde menülerde yer almayan bir çok konuda google amcada ilk sayfadayız..hergun 8-10 sayfa ekliyorum
Tasarım çizemiyorum sadece editleyebiliyorum...zaten tasarım aperoxun
Eksik olan yönlerimi yazarsanız sevinirim
Murat hoca54e,gururum 5 e, sınıf ögretmenimize, aperoxa desteklerinden dolayı tesekkurler..... Very Happy
Mesaj15.08.2011, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik ve tasarım bakımından çok zengin...

Güzel site başarılar dilerim
Mesaj16.08.2011, 01:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel..
Mesaj16.08.2011, 01:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteni içerik bakımından çok zengin buldum.Yararı bakımından o pagerankı fazlasıyla hak ediyor. Başarılarının devamını dilerim. Hayırlı ramazanlar.
Mesaj16.08.2011, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

iğrenç :S ama içeriği bilemem siten iğrenç
Mesaj16.08.2011, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

icon-blog yazmış:
iğrenç :S ama içeriği bilemem siten iğrenç

hayırdır ben kufur edin demedim sadece eksik nerei var diye sordum.Malesef bu sekilde bir hitap bir öğrenciye yakışmamış en azından bir öğretmen olarak ben boyle dusunuyorum.
Mesaj16.08.2011, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site görünüş itibariyle gayet sade ve şık.Sitenize giren öğrencilerin neyin nerde olduğunu hemen bulabileceğini düşünüyorum.İçerik zaten aşmış.Pagerank artışınızı tebrik eder başarilar dilerim Smile
Mesaj16.08.2011, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site gayet şık ve içerik oldukça bol... Siteyi tasarım olarak değerlendireceğim...

Bana göre tasarımda farklılık daha fazla ziyaretçi kazandırır.. Tercihim her zaman açık renklerdir... O yönden iyi fakat tasarım genel olarak bana göre açılır menülerle daha şık bir hal aldırılabilir... Yani başlık resmine flash olarak hazırladığınız bannerinizi ve altında içerik ve menü alanları ile bir blog tarzında ama çift menülü güzel bir tasarım ile pagerankı yavaş yavaş 4'e yükseltebilirsiniz.. Tabi bunları yaparken sürekli içerik güncellemeleri de gereklidir...

İyi Günler & İyi Forumlar...
Mesaj16.08.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

şakamısn sen

ya velede bak bütün mesajlarımı araştırmış utanmadan Evil or Very Mad

atma özel mesaj değerlendirin dedin değerlendirdik demin

sitende hiç birşey gözükmüyordu şimdi gözüktü

Ama yinede iğrenç diyorum özel mesaj atmasa idin düzelticekdim yorumu dengesiz