Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2011, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu: sizde bunun gibi css tasarım varmı

bilgi-depom.tr.gg deeki gibi o olmasın onun gibi bir tasarım olsun varmı elinizdeayanızda
Mesaj19.08.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj19.08.2011, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok
Mesaj19.08.2011, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

crysounds yazmış:
yok

gereksiz mesajlar atıp durma yaş kaç senin
Mesaj19.08.2011, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-cenneti yazmış:
crysounds yazmış:
yok

gereksiz mesajlar atıp durma yaş kaç senin

sus lan
Mesaj19.08.2011, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-cenneti yazmış:
yapiyoruz.tr.gg nin tasarımını kimseye tavsiye etmiyorum her internet eployırda kötü gözüküyo
Mesaj19.08.2011, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-maxi yazmış:
blog-cenneti yazmış:
yapiyoruz.tr.gg nin tasarımını kimseye tavsiye etmiyorum her internet eployırda kötü gözüküyo

adam haklı beyler
Mesaj20.08.2011, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgi-depom.tr.gg nin tassarıı yokmu kimsede
Mesaj20.08.2011, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-maxi yazmış:
bilgi-depom.tr.gg nin tassarıı yokmu kimsede
benzeyen bir tasarım olmalı
Mesaj28.09.2011, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-maxi yazmış:

Ben bu uyarıyı saten sitemde yapıyorum ve tasarımlarımı kullananlar bu uyarıyı göz önünde bulundurarak kullanıyorlar.Ayrıca artık web tasarımcııların geneli yavaş yavaş internet explorer'i göz önünde bulundurmaktan çıkarmaya başladılar çünkü 9. sürümüne geldi ve halen kendisini düzeltmemekte ısrarcı.Bir tasarım çiziyorsunuz,kodluyorsunuz Firefox,Chrome,Opera,Safari gibi tarayıcılarda düzgün gözüküyor ve IE açıyorsunuz pat tamamen alakasız bir durum ile karşılaşıyorsunuz bunun ne kadar sinir bozucu bir durum olduğunu biliyormusunuz? (İnternet explorer tarayıcısı inatla tasarımlara kendi gözünden bakmaya devam ediyor ve IE'ye göre ayar yapmak gerçek zaman kaybettirebiliyor) elbet eleştireceksiniz ama durumları göz önünde bulundurarak yorum yaparsanız mutlu olacam...
Mesaj28.09.2011, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapiyoruz yazmış:
blog-maxi yazmış:

Ben bu uyarıyı saten sitemde yapıyorum ve tasarımlarımı kullananlar bu uyarıyı göz önünde bulundurarak kullanıyorlar.Ayrıca artık web tasarımcııların geneli yavaş yavaş internet explorer'i göz önünde bulundurmaktan çıkarmaya başladılar çünkü 9. sürümüne geldi ve halen kendisini düzeltmemekte ısrarcı.Bir tasarım çiziyorsunuz,kodluyorsunuz Firefox,Chrome,Opera,Safari gibi tarayıcılarda düzgün gözüküyor ve IE açıyorsunuz pat tamamen alakasız bir durum ile karşılaşıyorsunuz bunun ne kadar sinir bozucu bir durum olduğunu biliyormusunuz? (İnternet explorer tarayıcısı inatla tasarımlara kendi gözünden bakmaya devam ediyor ve IE'ye göre ayar yapmak gerçek zaman kaybettirebiliyor) elbet eleştireceksiniz ama durumları göz önünde bulundurarak yorum yaparsanız mutlu olacam...

bosver yapiyoruz kardeşim tasarımların süper çok iyi yapıyorsun işini bilmeyen arkadaşlar böyle atıp duruyor işte explorermiş o ne artık explorer çağ dışı kaldı web tasarımlarınız düzgün gözükmesi için frefox a geçin tavsiyemdir.

Önceki mesajları göster: