Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2011, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: GrafikDizayn | Yepyeni Yüzüyle..!

Siteyi baştan aşağı değiştirdik... Evet.. Çalışmalarımız devam ediyor ama şuan eksiklerimizi söyler misiniz?

Tasarım : 10/?
Arkaplan : 10/? [ Reklama bakılarak ]
Forum : [ Eklenmesi gereken kategoriler ]

Şimdiden teşekkürler...
Mesaj23.08.2011, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kanka ilk defa yaptığın tasarımı beğenmedim nedenini açıklayacağım öncelikle arkaplanın alt tarafı beyaz kalıyor blog a geçince ve kötü duruyor blog bölümündeki menü tahminimce 260 px kadar çok büyük kaçmış üst menüde tıklanınca değilde üstüne gelince açılan türden olsaydı daha iyi olurdu forum görünüş olarak güzel ama renklerini biraz daha tasarıma uyumlu yapabilirdin duyuru bölümündede kayma var bende tabi iyi yönlerindende bahsedeyim bs reklamının yanındaki reklam alanı yazısı hoş durmuş blog bölümünün ansayfasındaki blog kodu 10/10 luk süper bi çalışma Geliştirmen dileği ile seni kırmadan düşüncelerimi belirtmeye çalıştım kırdıysam özür dilerim

Saygılarımla...

Mesaj23.08.2011, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumun için sağ ol Smile Açıkçası bende uzun zamandır ilk kez tasarımımı beğendim Smile Uzun zamandır tasarım falan çizdiğim yoktu... Can sıkıntısından başladım böyle bir şey çıktı ortaya.. Bence şık oldu.. Biraz zaman gerekli... Belkide kısa süre sonra değiştiririm ama bu tasarımla ilerlemeyi düşünüyorum...
Mesaj23.08.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olarak başarılar dilerim fakat birkaç önerim var şöyle ;

- Photoshopta yazıları yazdıkdan sonra yukarda "Smooth" adlı seçenek var onu seçerek yazını yazarsan yazıdaki bozukluk düzelecektir.

- Tasarımı diğer tarayıcılara göre optimize etmelisin tablo olarak kodladığın için logo kısmı kötü gözüküyor Wink
Mesaj23.08.2011, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bysprit yazmış:
İlk olarak başarılar dilerim fakat birkaç önerim var şöyle ;

- Photoshopta yazıları yazdıkdan sonra yukarda "Smooth" adlı seçenek var onu seçerek yazını yazarsan yazıdaki bozukluk düzelecektir.

- Tasarımı diğer tarayıcılara göre optimize etmelisin tablo olarak kodladığın için logo kısmı kötü gözüküyor Wink

Önerilerinizi dikkate alacağım...
Teşekkürler...
Mesaj23.08.2011, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım %100 olarak size mi ait menüler falan olsun gerçekten öyleyse başarılar tebrikler
Mesaj23.08.2011, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

xn--inaz-2wa3i yazmış:
tasarım %100 olarak size mi ait menüler falan olsun gerçekten öyleyse başarılar tebrikler

Tasarımda bana ait olmayan tek şey üst menü.. Eğer üst menü hakkında 1-2 kötü eleştiri alırsam kendi menümü ekleyeceğim.. Smile Geriye kalan tüm tasarım bana ait Smile Teşekkürler...
Mesaj23.08.2011, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum tasarımdan az bişey taşmış.onu düzeltmelisin.
Tasarım 10/9
İçeriği değerlendirmeyeceğim
İyi günler Cool
Mesaj23.08.2011, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ramazan-altintop yazmış:
Forum tasarımdan az bişey taşmış.onu düzeltmelisin.
Tasarım 10/9
İçeriği değerlendirmeyeceğim
İyi günler Cool

Pes 12 Demo indiriyorum.. Kasmaması için şuan doğru dürüst bilgisayar bile kullanmıyorum.. İnsin düzelteceğim Smile
Mesaj23.08.2011, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her zaman tasarımlarını beğenmişimdir. Buda öyle sadece tema genişliği çok uzamış Wink 10/9
Mesaj23.08.2011, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel fakat duyuru,forum sayfan ile reklam kısımları kaymış düzeltirsen güzel olur. Wink

Mesaj23.08.2011, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kanka Açıkcası kötü Olmuş gerçekten Ama Pemebler Olmamış Reklam Alanında Bir yazı Var O Yazı Nedir ?
Mesaj27.08.2011, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

YORUMLARA DİKKAT EDİLDİ VE YENİ TASARIMIMIZA GEÇTİK..!

GÜNCEL..!
Mesaj27.08.2011, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Altta scroolbar oluşmuş.
Ayriyetten sitede hiç bir yazı yok. Tamamı resimlerle oluşturulmuş bir tasarım. Böyle olursa index alma şansınız biraz da olsa azalacaktır.
Birde anasayfadaki numaralandırmış geçiş, bu flash olsa iyi olacaktı. 2-3... Geçişlerde yeni bir sayfaya geçiyor. Aynı sayfa üzerinden geçiş yapmıyor.

Mesaj27.08.2011, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Lütfen Eskiden Forum Yazısının Yanına Næs!il Yazddifini söle