Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Google chrome sorunu

Merhabalar ^^

Ben eskiden internet exploer kullanıyordum ama performanstan memlun değildim ve şimdi Google Chrome tarayıcısına geçtim. am kendi siteme girdiğim zaman anasayfamda sorunlar yaşıyorum siz Adminlerin yapabiliceği birşey varmı ?

İlginiz için Teşekkürler...
Mesaj24.08.2011, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adminlerin yapıcağı bir şey yok onu siz kendi tarayıcılarınıza göre ayarlıyacaksınız.

İyi forumlar.
Mesaj24.08.2011, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google chrome sorunu

assaultcube2 yazmış:
Merhabalar ^^

Ben eskiden internet exploer kullanıyordum ama performanstan memlun değildim ve şimdi Google Chrome tarayıcısına geçtim. am kendi siteme girdiğim zaman anasayfamda sorunlar yaşıyorum siz Adminlerin yapabiliceği birşey varmı ?

Tablo tasarımlarda karşılaşılan bir sorundur.
Çözüm yolu; mevcut tasarımınızı DreamWawer ile CSS dökümünü yaparak siteye uygulamak olacaktır.
Mesaj24.08.2011, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol ^^
Mesaj24.08.2011, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl oluyor en iyi tarayıcı chrome ama versiyonu düşükse olabilir chrome son sürüm indir...
Mesaj24.08.2011, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten o tarayıcılar arası sıkıntı insanı çıldırcak gibi oluyor bende o sorunu yaşamıştım tarayıcların yeni css sürümlerini desteklememesi oluyor bazı tarayıcılar da sıkıntı olabiliyor eğer resilerinde bir konum olarka sıkıntı yaşıyorsan tavsiyem resesimi css de yüzdelik dilime göre konumunu ayarlarsan sorunu en aza indirebilirsin o sorun geçenlerde benimde başıma geldi firefoxta üyelik panelim anyada explorer de konyadaydı insanı çıldırtcak gibi oluyor ,ayrıca bazı css tanımlamalarıylada tarayıcıdaki o sorunu çözebilirsin onlarıda biraz araştırman lazım kolay gelsn Wink
Mesaj24.08.2011, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

i-e6 ve alt sürünüme göre , tablo tasarım şeklinde hazırlanmış bir web sitesinin chrome ,mozilla,safari,opera ve Netscape göre düzgün olması beklenmez.
Kaldıki en mantıklı çözüm hali hazırda kullanılan tasarımın CSS olarak döküm yapılmasıdır.
Mesaj24.08.2011, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu css yi açıklayan bir konunun linkini atabilirmisiniz ?
Mesaj24.08.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

tablo tasarımında tarayıcılarda goruntulenmesinde ben hiç sıkıntı yaşamadım sadece css işi biraz bozuyor okadar ben tabloyla yapıyorum tum tasarımlarımı pekte sıkıntı yaşamadım tarayıcılar arasında o arızlarda css ile abzorbe edilebiliniyor
Mesaj24.08.2011, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google chrome sorunu

kanalbizim yazmış:
assaultcube2 yazmış:
Merhabalar ^^

Tablo tasarımlarda karşılaşılan bir sorundur.
Çözüm yolu; mevcut tasarımınızı DreamWawer ile CSS dökümünü yaparak siteye uygulamak olacaktır.

Ben hiçbir CSS kullanmıyorum Sitenin orjinal tasarımlarını kullanıyorum
Mesaj24.08.2011, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Orjinal tasarımmı Very Happy hazır atsraım o
Mesaj24.08.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olaya açıklık getirdiğin için saol ama hala olay çözülmedi ^^
Önceki mesajları göster: