Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2011, 00:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Git

GİT!

Koyu bir karanlığın iç sızlatan yalnızlığındayım. Parmaklarımın arasındaki sigara her zamankinden daha isli tütüyor sanki. Gidişin sigarama bile koymuş demek ki. Düşünüyorum, seni incitecek üzecek bir şey mi yaptım? Zorluyorum beynimi, düşünüyorum. Bir süre sonra yorgun düşüyor beynim. Nasıl yorulmasın ki? Hem gidişini düşünüyor, hem de gidişinin nedenini.
“Boş ver “ diyor içimden bir ses. “Gerçekten sevseydi, gitmezdi.” Doğru mu söylüyor iç sesim? Gerçekten sevmedin mi hiç beni? Her “Seni seviyorum” deyişin sahte miydi? Yine beynim yanıyor, başıma bir ağrı saplanıyor. Elimde kendi kendine sönen sigarayı kül tablasına bırakıyorum. O kadar çok sigara içmişim ki bu gece belki de başımın ağrısı bu sebepten. Komodinde ki ışığı söndürüp yatağıma uzanıyorum. Sağ tarafıma dönmeye cesaret edemiyorum. Orada olmadığını görmeye cesaretim yok belki de. Gözlerimi kapatıyorum, işte yine sen!
Git! Hadi gitsene! Madem hayatımdan gittin, hayallerimden de git. Beni sensiz bir başıma bırak ve git.
Belki seni unutmak o zaman daha kolay olur.

M.Aslan (Yazı bana aittir.)

M.Aslan
Mesaj05.09.2011, 00:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her Zaman Ki Gibi Güzel Olmuş Abla Ellerine Sağlık ..
Mesaj05.09.2011, 00:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Her Zaman Ki Gibi Güzel Olmuş Abla Ellerine Sağlık ..

Teşekkürler.Beğenmenize sevindim.

M.Aslan
Mesaj06.09.2011, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

M.Aslan
Mesaj06.09.2011, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:

[img]http://img.webme.com/pic/s/skmedia/loveee.jpg[/img

Smile
Mesaj06.09.2011, 23:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:

Smile
Mesaj06.09.2011, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı resim sendede mi vardı?Valla ben senden almadım.Arama motoruna git yazdım bu çıktı.Sen yinede helal et Smile

M.Aslan
Mesaj06.09.2011, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Aynı resim sendede mi vardı?Valla ben senden almadım.Arama motoruna git yazdım bu çıktı.Sen yinede helal et Smile

Aldın veya Almadın Diye Bişey Demedimki Zaten. Sadece Güzel Bi Tevafuk Olmuş Smile Helallikde Ne Demek. Bi Hakkım Yokki Smile

En son skmedia tarafından 06.09.2011 23:41:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.09.2011, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Paylaşımlarımızı bölmek istemem..
Fakat konsept bunu gerektiriyor.
Kurallara aykırı başlık açtınız.
Bunun sebebi. Şiirler tek bir başlık altında toplanıyor.
Başlığa yönelmek için tıklayınız.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=170269

Hayırlı geceler.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: