Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2011, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: BedavaSitePaylasim.Tr.GG

Tasarım Ayarlandı 1 Aydır Online ama Tasarım Vb. Html Kodları İle Ugraşıyordum Artık Hizmetten 7'den 70'e Çocuktan Yetişkine Html Kodları Oyun Wallpaperları Olsun WWE (Smackdown - Raw) Wallpaperları Olsun Ekledim Dahada Eklicem Güncel Kalıcaktır Ve Yorumlarınızı Bekliyorum

http://bedavasitepaylasim.tr.gg

Tasarımı htmlkod.tr.gg 'den Aldım (İnşallah Kendime Bir Tane Yapıcam Smile
Mesaj05.09.2011, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sözleri duyduğumda iyi bir site bekliyordum ama olmadı.İçerik İDARE EDER ama tasarım çok kötü bence yeniden düzenlemelisin(CSS tarıma geç)BAŞARILAR Smile
Mesaj05.09.2011, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür Ederim Tasarıma Türk Bayrağı Veya Site İle Alakalı Bişe Koyucam.
Mesaj06.09.2011, 06:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim Sana uzun bi yorum yapacam Very Happy Sitenin sağ tarafına koydugun şeyler siteyle alakasız gibime geldi ve boyutları cok büyük sitenin tasarımını bozmus.Ayrıca Css ögren Css tasarımlar daha hoş. birde siten başka bi forum sitesine link wermişsin.Bence en iyisi b-s .Çünkü forumla ugrasmak için adamın olması gerekir.Kaliteli yerlere Reklam vermen üye çekmen Gerekir.ne bilim işte ona ugrasacagına b-s ye ugras daha iyi Şeyler kazanabilrsin:) kolay gelsin içerik ekle biraz daha Smile
Mesaj06.09.2011, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css Bende İstiorum Ama Benim Panelde Css Ekleme Bölümü Yok Bende Böyle Yapıorum Krdsm Bazıları Video Fln Çekmiş Bakıorum Tasarım Ayarlarında Css Bölümü VaR. Ama Benim Sitemin Panelinde Yok Bende Böyle Bir Yol Buldum Birde Sitemdeki Paneli Kendim Hazıladım Ama İstdiğim Gibi Olmadı Nedeni Panel Alt Tarafta Kaldı Yardımı Olursanız Sevinirm.
Mesaj06.09.2011, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar ..
Mesaj06.09.2011, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür Ederim Smile
Mesaj07.09.2011, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: sitenin adı içeriği hiç uymamış

site güzel değil aqa
Mesaj07.09.2011, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
Teşekkür Ederim Smile

Bir Şey Değil ..
Mesaj07.09.2011, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitenin adı içeriği hiç uymamış

ugur-keser yazmış:
site güzel değil aqa

Uğraşıyorum.
Mesaj09.09.2011, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteye Yeni Sayfalar eklendi Tasarım Deişti Sizlere Layık Bir Paylaşım Sitesi Olmak İçin Çalışmalarım Devam Ediyor Smile
Mesaj10.09.2011, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sürekli GünceL Konu Ve Site Kodları İle Karşınızdayız Smile
Mesaj10.09.2011, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya aslında bana kalırsa İce Blue butterfly vb hazır temalar ıgrenc.
En guzelı Css templateye geçin başarıLar.
İyi forumLar.

Mesaj10.09.2011, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım kötü değil lakin diğer arkadaşlarında dediği gibi Css'e geçmenizde fayda var.
Başarılar. Rolling Eyes

Mesaj12.09.2011, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben İceBlue Seviorum Ama Css Tasarımlar Güzel Oluo Smile Ayarlıcam Bişeyler Yapıcam Güzel Bi Tasarım Yorumlarını İçin Çok Teşekkür Ederim Smile
Önceki mesajları göster: